Mecz Polska-Czechy 2023. Karol Linetty

i

Autor: PAP/Leszek Szymański

Nie mieli litości!

Czesi mówią o olbrzymim kacu po meczu z Polakami. Media są bezlitosne, nie tak to miało wyglądać

2023-03-28 8:30

Reprezentacja Czech, w dość negatywny sposób, sprawiła niespodziankę swoim kibicom, remisując z drużyną Mołdawii. Jest to wynik zaskakujący o tyle, że kadra naszych południowych sąsiadów całkowicie ograła nas w Pradze, nie pozostawiając cienia wątpliwości na temat tego, kto był lepszy. Czeskie media w mocnych słowach zdecydowały się na srogi atak w kierunku swoich piłkarzy i jasno mówią o mocnym "Kacu po Polsce". Padają mocne słowa.

Reprezentacja Czech w piłkę nożną sprawiła niemiłą niespodziankę swoim kibiców. Po tym, jak Czesi rozbili Polaków w Pradze, stanęli przed kolejną szansą na to, aby podwyższyć swój dorobek punktowy, grając z Mołdawią, która czysto w teorii nie miała mieć prawa na dobry rezultat. Stało się jednak inaczej i Mołdawianie, dość sensacyjnie, zremisowali. Czeskie media były bezlitosne dla reprezentantów swojego kraju i w dość mocnych słowach mówią o kacu, jaki spotkał piłkarzy po meczu z Polską.

Reprezentacja Czech remisuje z Mołdawią. Media bezlitosne dla kadry

Nie da się ukryć, że Czesi byli drużyną po prostu lepszą w meczu w Pradze z Polakami, to też tym bardziej dziwi remis, który drużyna odniosła z Mołdawią. Tamtejsze media nie kryją rozczarowania i piszą o kacu, jaki drużyna przeżyła w spotkaniu z Czechami.

- Kac po Polsce, słaby występ i remis. Reprezentacja Czech zamazała piątkowe zwycięstwo nad Polską nudnym występem w Kiszyniowie, gdzie tylko zremisowała 0:0 z Mołdawią, czwartą najgorszą drużyną w Europie. Euforia fanów wokół kadry zniknęła, podobnie jak dwa punkty - stwierdzili dziennikarze "Blesk", cytowani przez "sport.pl".

- Po euforii, wytrzeźwienie. Bez bramek, bez walki, bez trzech punktów. Czescy piłkarze nie dali rady w drugim meczu eliminacji. Ulewny deszcz, który zalał Stadionul Zimbru w Kiszyniowie, zdawał się symbolizować czeskie nastroje. Smutek i zagłada - zaznacza "Indes".

Sonda
Czy reprezentacja Polski zakwalifikuje się na ME 2024?
Najnowsze