Krystian Bielik

i

Autor: Cyfra Sport Krystian Bielik

dobre wieści!

Czesław Michniewicz ma powody do radości! Przełom w powrocie do formy jednego z reprezentantów

2022-08-26 8:48

Już za niespełna trzy miesiące ruszają mistrzostwa świata w piłce nożnej, więc nim się obejrzymy, trzeba będzie wybrać kadrę, która pojedzie do Kataru. Oczywiście, wybierać będą nie kibice czy dziennikarze, ale selekcjoner Czesław Michniewicz. Dużym utrudnieniem są dla niego urazy kilku ważnych zawodników, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lada moment jeden z nich może wrócić do optymalne formy i liczyć na grę w Katarze.

Czesław Michniewicz z pewnością ma pewien ból głowy co do zestawienia środka pola na nadchodzące mistrzostwa. Oczywiście, do ich rozpoczęcia jeszcze sporo może się zmienić, ale obecnie to tam widać kilka problemów. Grzegorz Krychowiak występować będzie regularnie, ale w niezbyt konkurencyjnej lidze saudyjskiej. Problemy z regularnymi występami ma Mateusz Klich, a już pewne jest, że uraz wyklucza z gry Jakuba Modera. Z kontuzją zmagał się niedawno także Jacek Góralski i wciąż nie wiadomo, jak poradzi on sobie w Niemczech. Okazuje się, że niedługo być może do gry wróci jednak inny pomocnik, któremu nie raz wróżono poważną karierę także w reprezentacji. Chodzi o Krystiana Bielika wypożyczonego z Derby County do Birmingham City.

Te słowa Zbigniewa Bońka nie spodobają się Lewandowskiemu! Były prezes PZPN wywołał burzę

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Krystian Bielik zdąży na mundial? Byłby nieocenionym wsparciem

Krystian Bielik od lat był bacznie obserwowany przez polskich fanów. Za każdym razem, gdy zyskiwał on uznanie na angielskich boiskach, to przytrafiała mu się kontuzja, wymagająca miesięcy leczenie. Podobnie jest i tym razem, jednak wiele wskazuje na to, że niedługo znów zobaczymy utalentowanego pomocnika na boisku.

Przejmujące słowa Marka Papszuna po porażce Rakowa ze Slavią. Sięgnął do najgłębszych tajników trenerskiej duszy

Bielik miał zagrać w reprezentacji w czerwcowych zmaganiach, ale w grze wewnętrznej doznał urazu i znów musiał sporo pauzować. Ostatnie doniesienia na temat jego powrotu do zdrowia są jednak optymistyczne. – Krystian ma za sobą cały tydzień treningów. Krystian w dobrej formie to z pewnością jeden z najlepszych zawodników w Championship – powiedział trener Birmingham City, John Eustace. Wszystko wskazuje więc na to, że powrót Bielika jest coraz bliżej i będzie miał on czas, aby wypracować odpowiednią formę – oczywiście, jeśli nie przytrafi mu się znów jakiś uraz.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze