Czesław Michniewicz nie owijał w bawełnę. Szybko uciął temat reprezentacji. Wspomniał o Nawałce

2022-01-02 15:46
Czesław Michniewicz
Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi reprezentację Polski w najbliższych miesiącach. Spekulacji dotyczących przyszłego selekcjonera nie brakuje, a jednym z najpoważniejszych kandydatów jest Adam Nawałka. W doniesieniach przewijało się również nazwisko Czesława Michniewicza, ale według ostatnich informacji, były szkoleniowiec Legii Warszawa jest daleki od posady selekcjonera. Wskazywałyby na to również jego ostatnie słowa.

Rok 2021 zakończył się trzęsieniem ziemi w reprezentacji Polski. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wybuchły plotki o odejściu Paulo Sousy z kadry. Początkowo wydawało się, że to jedynie kolejne spekulacje. Szybko okazało się, że Portugalczyk faktycznie ma zamiar odejść z dotychczas piastowanego stanowiska. Jego przygoda z Polską oficjalnie zakończyła się tuż przed nowym rokiem.

Kolejny kandydat do objęcia reprezentacji Polski!? Media podają sensacyjną wiadomość

Michniewicz jasno o kadrze. Padły wymowne słowa

Na Sousę wylała się lawina hejtu i krytyki, ale negatywnym emocjom dziwić się nie można, bo Portugalczyk nie dość, że zapewniał o skupieniu na pracy z kadrą, to w dodatku moment odejścia jest bardzo niekorzystny. Już w marcu biało-czerwoni w Moskwie zagrają z Rosją w barażu o mistrzostwa świata. A nowy selekcjoner czasu na przygotowania będzie miał bardzo mało.

Tak Lewandowscy witają nowy rok! Ten szczegół zadziwia, o co im chodzi?!

Dlatego decyzja PZPN dotycząca nowego trenera Polaków będzie niebywale istotna. Od kilku tygodni możemy obserwować, jak zmienia się giełda nazwisk. Wśród spekulacji przewijały się przede wszystkim dwie osoby: Adam Nawałka oraz Czesław Michniewicz. Obecnie bliżej kadry wydaje się być ten pierwszy.

Sonda
Kto powinien zastąpić Paulo Sousę?

Stanowcza reakcja Michniewicza. Ta opinia o Nawałce nie przejdzie bez echa

Jak kilka dni temu informował "Super Express" Cezary Kulesza nieufnie patrzy na przeszłość Michniewicza i jego rzekome kontakty z Ryszardem F. "Fryzjerem" - szefem zorganizowanej grupy przestępczej, która ustawiała wyniki meczów piłkarskich w Polsce. Wiele wskazuje więc na to, że Michniewicz selekcjonerem nie będzie.

Były szkoleniowiec Legii był niedawno gościem "Kanału Sportowego" i został zapytany o tę kwestię. - Nic na ten temat nie mam do powiedzenia - uciął temat Michniewicz. Wskazał jednak, kto jest jego faworytem. - W obliczu tego, co nas czeka nowy trener będzie miał do przeprowadzenia jeden trening. W poniedziałek zjadą się reprezentanci, we wtorek przeprowadzą trening, a w środę polecą do Moskwy. Musi to być polski trener i ja mam swojego faworyta. Moim faworytem jest Adam Nawałka - zdradził Michniewicz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze