Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Podróż selekcjonera

Czesław Michniewicz nie zamierzał tego ukrywać. Padła jasna deklaracja, to niemal pewne

2022-08-04 7:42

Mistrzostwa świata w Katarze, na których wystąpi także reprezentacja Polski, zbliża się wielkimi krokami. Czesław Michniewicz w najbliższych tygodniach będzie miał sporo pracy oraz będzie sporo podróżował, aby przyjrzeć się poszczególnym zawodnikom. Selekcjoner zdradził również, kiedy pojawi się na meczu Roberta Lewandowskiego w Barcelonie.

Za nieco ponad trzy miesiące rozpocznie się największa piłkarska impreza na świecie. Mistrzostwa świata w Katarze będą emocjonujące również dla polskich kibiców, bo biało-czerwona reprezentacja awansowała na turniej finałowy i to drugi raz z rzędu. Odpowiedzialny za przygotowanie kadry do mundialu będzie rzecz jasna Czesław Michniewicz.

Szturm na Lewandowskiego! Polak został otoczony, to nagranie nie zostawia wątpliwości. Prawdziwy szał

Michniewicz przyznał to wprost. Chodzi o Lewandowskiego

Selekcjoner będzie miał jeszcze kilka meczów na przetestowanie swoich pomysłów, a najbliższe z nich odbędą się we wrześniu. Polska w ramach Ligi Narodów zmierzy się z Holandią oraz z Walią. Te dwa spotkania będą ostatnimi o punkty przed mistrzostwami świata. Wówczas niektórzy zawodnicy na dobre mogą zostać skreśleni.

Claudio Pizarro dla "Super Expressu": Lewandowski był trochę zły. Sprawy zaczęły rozgrywać się na ostro [WYWIAD]

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych

W najbliższym czasie Michniewicz będzie również sporo podróżował. W poprzednich miesiącach pojawiał się na stadionach w całej Europie, aby na żywo oglądać poczynania zawodników, których chciałby powołać. Teraz na mapie Starego Kontynentu dojdzie mu kolejne miejsce niezbędne do odwiedzania. A będzie nim Barcelona.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Michniewicz odwiedzi Lewandowskiego. Wiadomo kiedy

W rozmowie z TVP Sport Michniewicz zdradził, kiedy uda się na spotkanie kapitana reprezentacji Polski. - Wybieram się do niego na mecz towarzyski z Manchesterem City, który odbędzie się 21 sierpnia. Nasi trenerzy zobaczą jego ligowy debiut z Rayo Vallecano - zdradził selekcjoner. Michniewicz wypowiedział się również na temat samego transferu Polaka i nie miał wątpliwości, że to pozytywny ruch piłkarza.

- Dla niego i kibiców na całym świecie jest to bardzo dobra informacja. Zmienia otoczenie i będzie jeszcze bardziej zmotywowany. Powalczy o koronę króla strzelców z Benzemą i innymi zawodnikami - uważa Michniewicz. Mecz z Rayo Vallecano odbędzie się 13 sierpnia i najprawdopodobniej będzie pierwszym ligowym spotkaniem Lewandowskiego w Barcelonie.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze