Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Do internetu dostało się zdjęcie psa Lewandowskich. To zrobiła z nim Anna, nie mógł ukryć zachwytu

2022-03-31 12:30

Państwo Lewandowscy pochwalili się ostatnimi czasy, że ich rodzina powiększyła się o pieska. Okazuje się, że zwierzątko jest prawdziwym oczkiem w głowie Anny Lewandowskiej, która pokazała jak obchodzi się z pupilem. Treba przyznać, że piesek jest prawdziwym szczęściarzem, a na zdjęciu widzimy, że nie może ukryć zachwytu.

Anna Lewandowska postanowiła pokazać w swoich mediach społecznościowych, jak obchodzi się z pieskiem, który nie tak dawno został członkiem rodziny kapitana reprezentacji Polski. Trzeba przyznać, że zwierzątko w domu gwiazdora Bayernu Monachium może liczyć na naprawdę wspaniałe traktowanie. Zdjęcie pokazuje dobitnie, na jak wielką miłość może liczyć pupilek.

Marta Linkiewicz wystawiła nagie ciało do okna. Nie zamierza się hamować, ostre jak brzytwa zdjęcie wyciekło do internetu

Anna Lewandowska z mężem wzięli psa z hodowli. Wszystkim pochwalili się w swoich mediach społecznościowych

Decyzja państwa Lewandowskich o tym, aby wziąć pieska, była jedną z najgłośniejszych w ostatnich tygodniach. Decyzja ta spotkała się z kontrowersjami, gdyż zwierze jest krzyżówką dwóch ras, ale ani Anna Lewandowska, ani Robert Lewandowski nie odnieśli się do zarzutów i podkreślali w mediach społecznościowych, że zwierzak skradł im serce.

- Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert  dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja… hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków . Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie - pisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Złapiecie się za głowy, gdy zobaczycie ZDJĘCIA stylówy Lewandowskiego w kawiarni. Król stylu? O jeju...

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej na wakacjach, przejdź do galerii poniżej.

Tak Anna Lewandowska traktuje zwierzątko. Jest w siódmym niebie

O tym, jak dobrą właścicielką dla swojego pieska jest Anna Lewandowska, przekonać się możemy patrząc na jej najnowszą publikację. Jak widzimy, zwierzątko uwielbia przebywać z trenerką i jest bardzo łase na jej pieszczoty. Żona Roberta Lewandowskiego ochoczo go głaszcze i jak widać, bardzo troszczy się o członka swojej rodziny,

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze