Dziennikarze TVP oszaleli. Krzyczeli wniebogłosy, emocje w nich buzowały! Szalone wideo hitem internetu

i

Autor: YouTube / Zrzut ekranu z transmisji Dziennikarze TVP oszaleli. Krzyczeli wniebogłosy, emocje w nich buzowały! Szalone wideo hitem internetu

Szaleństwo

Dziennikarze TVP oszaleli. Krzyczeli wniebogłosy, emocje w nich buzowały! Szalone wideo hitem internetu

2022-07-31 7:57

Niestety, polscy piłkarze w ostatnim czasie nie dostarczali nam zbyt wielu pozytywnych emocji. Reprezentacja Polski ma za sobą niezbyt udane Euro, a podczas zbliżającego się mundialu w Katarze też nie ma co liczyć na zbyt wiele. Co jeśli powiemy Wam, że Biało-czerwoni zostali w sobotę... wicemistrzami świata? Tak, to nie żart! Oby tylko ekipa Czesława Michniewicza poszła w ich ślady na prawdziwym boisku.

Polska wicemistrzami świata piłce nożnej? To brzmi jak scenariusz science-fiction. A jednak! Reprezentacja naszego kraju znakomicie poradziła sobie podczas mundialu w... grze FIFA! Oficjalne zawody wspierane przez piłkarską centralę FIFA i EA Sports zakończyły się w sobotni wieczór. Niestety, nasza drużyna musiała obejść się smakiem i nie przywiezie do kraju złota. Mimo to, i tak dostarczyła kibicom gigantycznym emocji. Niektórzy nie wierzą, że wirtualna rozrywka może być tak pasjonująca. Nic bardziej mylnego - najlepszym dowodem na to jest reakcja dziennikarzy TVP Sport, którzy relacjonowali te zmagania.

Policja musiała ochraniać Lewandowskiego w Nowym Jorku! Szokujące sceny po Barcelona - Red Bulls [WIDEO]

Komentatorzy TVP Sport oszaleli w ekstazie. Tak emocjonowali się walką Polaków w FIFA eNations Cup

Pasjonująca batalia w półfinale mistrzostw świata dostarczyła gigantycznych emocji. Przed monitorami szaleli nie tylko nasi zawodnicy, Damian "Damie" Augustyniak i Kacper „Furman” Furmanek (na mundial pojechał też Bartosz "bejott" Jakubowski). Komentatorzy TVP Sport szaleli przed monitorami krzycząc i wariując za mikrofonem.

Spotkanie komentowali Krzysztof Lenarczyk i znany YouTube ze świata FIFA "N3jxiom". Poradzili sobie z tym znakomicie. Fenomenalnie oddali emocje historycznego wydarzenia. Zobacz poniższe wideo i poczuj je na własnej skórze.

FIFA eNations Cup: Które miejsce zajęli Polacy?

Reprezentacja Polski w FIFA dzielnie broniła biało-czerwonych barw podczas ostatnich mistrzostw świata. Turniej zakończył się w sobotę 30 lipca. Nasza ekipa sięgnęła po srebrne medale. Najpierw pokonała Szwedów w półfinale, a w decydującym spotkaniu pechowo uległa Brazylii.

Zła diagnoza gwiazdy Borussii Dortmund. Złośliwy nowotwór, kilka dni temu wycięto mu guza

Ekipa "Canarinhos" zdobyła bramkę w samej końcówce. Na nic zdała się próba rzucenia przez Polaków wszystkich sił do ataku. Strata piłki zakończyła spotkanie. Srebrny medal mistrzostw świata to jednak ogromny sukces.

Seksbomba będzie komentować mecze Lewandowskiego. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Oliwier przegrał walkę z nowotworem
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze