Ekspert wskazał, czego brakuje Lewandowskiemu. To BARDZO BOLESNE, praktycznie NIEMOŻLIWE

2021-01-12 7:37 md
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Miniony rok był dla Roberta Lewandowskiego jak z bajki. Można zaryzykować stwierdzenie, że kapitanowi reprezentacji Polski udawało się właściwie wszystko. Gdzie więc wybitny piłkarz może jeszcze poszukać pola do poprawy, aby wciąż się rozwijać? Na łamach "Przeglądu Sportowego" na pewną kwestię wskazał były kadrowicz, Kamil Kosowski. I to może się wydać z perspektywy "Lewego" dość bolesne.

W zakończonym 2020 roku najważniejszym zwycięstwem Lewandowskiego bez wątpienia był triumf w Lidze Mistrzów. Po wielu latach prób Polakowi wreszcie udało się dopiąć swego i zwyciężyć w najbardziej elitarnych rozgrywkach na Starym Kontynencie. Co więcej snajper okrasił ten triumf wywalczeniem korony króla strzelców. A dodając do tego fantastyczną postawę w Bundeslidze, gdzie Bayern Monachium odnosi sukcesy każdego roku, mamy obraz rzeczywistości jak z bajki.

Tajne spotkanie Lewandowskiego z Mioduskim - zdjęcia:

Gdzie zatem można się jeszcze poprawić? Istnieje taki obszar, ale będzie bardzo trudno. - Do pełni szczęścia brakuje mu sukcesu z reprezentacją, mistrzostwa Europy czy mistrzostwa świata. Tego długo nie miał np. Cristiano Ronaldo, ale w końcu się doczekał i wygrał Euro 2016. Niestety, Lewy prawdopodobnie nigdy tego nie osiągnie, chociaż chciałbym się mylić - pisze w swoim felietonie w "Przeglądzie Sportowym" były kadrowicz, Kamil Kosowski.

Robert Lewandowski ZAINWESTUJE w Legię Warszawa? EKSPERT nie ma wątpliwości, że...

Trudno nie zgodzić się z faktem, iż nawet najwięksi optymiści nie widzą Polski w roli triumfatora mistrzostw Europy czy mistrzostw świata. Z całą pewnością jednak Robert Lewandowski będzie chciał pokazać na tych turniejach indywidualnie, że znajduje się w fantastycznej dyspozycji i jest ją w stanie przełożyć także i w nieco słabszym otoczeniu niż jego klubowe.

Super Raport 11.01 (Goście: Tomasz Siemoniak - Platforma Obywatelska, Sławomir Broniarz - prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego)
Najnowsze