Euro 2020: Znamy CENY BILETÓW. Jak KUPIĆ BILETY. BILETY na mecze Polski Euro 2020. BILETY faza grupowa EURO

2019-12-03 17:13 MD
EURO 2020 Jak KUPIĆ BILETY. Euro 2020 - BILETY, CENY, GDZIE KUPIĆ
Autor: East News EURO 2020 Jak KUPIĆ BILETY. Euro 2020 - BILETY, CENY, GDZIE KUPIĆ

CENY BILETÓW na Euro 2020. JAK KUPIĆ bilety na Euro 2020? BILETY na Euro 2020 kiedy można kupić. ILE KOSZTUJĄ bilety na Euro 2020? KIEDY można kupić bilety na Euro 2020? BILETY NE MECZE POLSKI EURO 2020. Wielkie emocje już za pasem! W czerwcu i lipcu 2020 roku odbędą się mistrzostwa Europy. Ich gospodarzami będzie aż 12 różnych miast Starego Kontynentu. Wiadomo już, w jaki sposób można zakupić wejściówki na Euro 2020. BILETY na MISTRZOSTWA EUROPY ceny jak kupić. Bilety Polska Euro 2020.

BILETY EURO 2020 JAK KUPIĆ

W sobotę, 30 listopada dużo stało się jasne, ale... nie wszystko. Obecnie znamy bowiem 20 uczestników mistrzostw Europy 2020, ale wciąż pozostają wolne miejsca w turnieju. A to dlatego, że dopiero w marcu rozegrane zostaną baraże, które wyłonią już komplet reprezentacji walczących o miano najlepszej ekipy Starego Kontynentu. Do tego czasu niektóre ekipy, w tym Polska, nie znają ostatniego ze swoich rywali. W przypadku "Biało-czerwonych", oprócz Hiszpanii i Szwecji rywalami będzie jeden z czwórki Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia.

W Bukareszcie los poprowadził następująco:

Grupa A

Turcja
Włochy
Walia
Szwajcaria

Grupa B

Dania
Finlandia
Belgia
Rosja

Grupa C

Holandia
Ukraina
Austria
Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo

Grupa D

Anglia
Chorwacja
Czechy
Szkocja/Izrael/Norwegia/Serbia

Grupa E

Hiszpania
Polska
Szwecja
Bośnia i Hercegowina/Irlandia Północna/Słowacja/Irlandia

Grupa F

Niemcy
Francja
Portugalia
Islandia/Rumunia/Bułgaria/Węgry lub Gruzja/Białoruś/Macedonia Północna/Kosowo

ILE KOSZTUJĄ BILETY NA EURO 2020?

Nie można jednoznacznie ocenić, czy los dla reprezentacji Polski był łaskawy. Z jednej strony Szwecja oraz zwycięzca barażu, bez względu na to, kim by się okazał, wydają się przeciwnikami, z którymi zdecydowanie można powalczyć. Z drugiej jednak Hiszpania grająca we własnym kraju to rywal rysujący się jako jeden z najtrudniejszych, jakich można sobie tylko wyobrazić. Za zespołem prowadzonym przez selekcjonera Jerzego Brzęczka udane eliminacje do Euro 2020 pod względem punktowym, ale trzeba jednak zauważyć, że styl drużyny daleki był od ideału. Dlatego też Polacy zarówno dla siebie, jak i dla swoich kibiców, pojadą na stadiony w Bilbao i Dubilnie jako wielka zagadka.

BILETY NA EURO 2020 GDZIE KUPIĆ ILE KOSZTUJĄ

UEFA podała już informacje, w jaki sposób i za ile można nabywać wejściówki na mistrzostwa Europy 2020.

Składanie aplikacji na bilety rozpocznie się w środę, 4 grudnia o godz. 14:00 czasu polskiego. Potrwa przez 2 tygodnie - do środy, 18 grudnia do godz. 18:00. Zarejestrować się i złożyć aplikację można na specjalnie dedykowanej podstronie UEFA - KLIK!

Ceny na mecze fazy grupowej zaczynają się od 30 euro (Baku, Bukareszt, Budapeszt). W pozostałych miastach-gospodarzach, w tym w Bilbao i Dublinie, gdzie swoje spotkania rozegra reprezentacja Polski, koszty wejściówek zaczynają się na pułapie 50 euro.

O bilety można aplikować w jednej kategorii cenowej w jednym zamówieniu. Po przyznaniu wejściówek drogą losowania (nie ma znaczenia termin składania aplikacji między 4 a 18 grudnia), w ciągu 10 dni należy uiścić właściwą opłatę w euro.

Pierwsza kategoria cenowa obejmuje miejsca wzdłuż linii bocznej boiska, druga w większości narożniki stadionu, trzecia zaś dotyczy sektorów za bramkami.

Ze wszelkimi detalami można zapoznać się w specjalnie przygotowanej przez UEFA informacji dla kibiców - KLIK!

Najnowsze