Arkadiusz Reca

i

Autor: Cyfrasport Arkadiusz Reca

Ból głowy Czesława Michniewicza

Fatalne wieści tuż przed mundialem, sypią się kontuzje kandydatów do wyjazdu

2022-11-08 21:23

Bardzo nieciekawe informacje płyną do sztabu reprezentacji Polski na kilkadziesiąt godzin przed ogłoszeniem 26-osobowej kadry na mundial. 14. kolejka spotkań w Serie A przyniosła pechowe wydarzenia z udziałem biało-czerwonych kandydatów do wyjazdu na mundial.

Polski niefart rozpoczął się jeszcze przed meczem Spezii z Lazio. Na rozgrzewce kontuzji doznał bowiem Bartłomiej Drągowski i nie był w stanie wyjść na spotkanie. Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest uraz „Drążka”. Między słupkami zastąpić go musiał Holender Joeren Zoet. Nie udało mu się zachować czystego konta – tuż przed przerwą pokonał go Sando Lovrić.

To był gol na 1:1 (ostatecznie mecz zakończył się takim właśnie rezultatem), bo wcześniej prowadzenie gospodarzom dał Arkadiusz Reca. Wahadłowy Spezii miał się czym pochwalić w ostatnich dniach; w poprzedniej kolejce przecież zaliczył asystę (fakt, że ciut przypadkową...) w potyczce z Milanem. Teraz z zimną wykorzystał sytuację „jeden na jeden” z golkiperem rywali po podaniu Ethana Ampadu.

Niestety, Reca nie dokończył spotkania. Kwadrans przed końcem Polak zasygnalizował konieczność zmiany, a potem – schodząc z murawy – kopnął leżącą przy linii butelkę. Jego mina – złość pomieszana z grymasem bólu – zdawała się wskazywać na to, że uraz mięśnia dwugłowego może dlań oznaczać koniec marzeń o Katarze!

Ogłoszenie 26-osobowej kadry na mundial – już w czwartek o godzinie 15.00.

Sonda
Czy reprezentacja Polski wyjdzie ze swojej grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze