Zobacz galerię

Fernando Santos przed wylotem do Lewandowskiego wypalił ostatniego papierosa. Pojechał ze specjalnym gościem

2023-02-13 11:25

Fernando Santos obejrzał już kilka spotkań najlepszej ligi świata. W poniedziałek 13 lutego po maratonie z PKO BP Ekstraklasą, wybrał się na ważne spotkanie. Selekcjoner reprezentacji Polski wyskoczył do Barcelony - nie w celach towarzyskich, a na spotkanie z najlepszym polskim piłkarzem Robert Lewandowski. Przed wylotem wypalił ostatniego papierosa. Zobacz zdjęcia.

Fernando Santos wymarzł już na stadionach PKO BP Ekstraklasy. Selekcjoner reprezentacji Polski wybrał się na kilka spotkań najlepszej ligi w naszym kraju i solidnie wymarzł. By się nieco ogrzać musiał ukrywać się pod kocem. Teraz wybrał się w nieco cieplejszy region Starego Kontynentu, do Hiszpanii. W Barcelonie ma spotkać się z Robertem Lewandowskim. W poniedziałkowe przedpołudnie Santos zameldował się na lotnisku Chopina, skąd wybrał się do stolicy Katalonii.

Fernando Santos najpierw oglądał polskie mecze, a później musiał się pomodlić. Nie żałował na tacę [ZDJĘCIA]

Santos wyleciał do Lewandowskiego. Wypalił ostatniego papierosa

Santos wybrał się tam nie sam, a w towarzystwie rzecznika Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakuba Kwiatkowskiego. Selekcjoner wypalił ostatniego papierosa, a następnie udał się do bramki biznesowej strefy.

Zobacz zdjęcia Fernando Santosa wylatującego z Warszawy na spotkanie z Robertem Lewandowskim w galerii poniżej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze