Franciszek Smuda

i

Autor: Cyfrasport Franciszek Smuda

Prawda wyszła na jaw!

Franciszek Smuda zrobił z siebie pośmiewisko! Sławomir Peszko zdradził szczegóły, szatnia wybuchła śmiechem

2022-09-20 8:38

Franciszek Smuda został właśnie pozbawiony stanowiska szkoleniowca Wieczystej Kraków, a teraz musi zmierzyć się z krytyką, która spłynęła z ust jego byłego podopiecznego. Sławomir Peszko w trakcie rozmowy z "Kanałem Sportowym", opowiedział anegdotę, która nie stawia szkoleniowca w dobrym świetle.

Franciszek Smuda ma za sobą wyjątkowo ciężki okres. Były trener reprezentacji Polski utracił pracę w Wieczystej Kraków, a teraz na jaw wychodzą jego zachowania z szatni krakowskiego klubu. O jednej z zabawnych sytuacji ze Smudą powiedział jego były podopieczny, Sławomir Peszko. Wyznanie byłego gracza FC Koeln i Lecha Poznań nie pozostawia wątpliwości, Smuda stał się pośmiewiskiem wśród swoich własnych zawodników.

Robert Lewandowski szczerze o memach ze sobą i Igą Świątek. To o nich sądzi, szczera reakcja

Franciszek Smuda został wyśmiany przez piłkarzy. Wszystko przez jedną wypowiedź

O sytuacji z Franciszkiem Smudą, Peszko opowiedział w rozmowie z "Kanałem Sportowym". Okazuje się, że były selekcjoner bardzo przeżywał eliminacje europejskich pucharów w wykonaniu poznańskiego Lecha i nie szczędził krytyki "Kolejorzowi" w trakcie spotkań z Vikingurem Reykjavik.

- K...a, ten Lech! Nie mogę na to patrzeć! Rebocho 5 milionów, Ba Loua 3 miliony. A pamiętasz Sławek, jak my grali? My się nikogo nie bali, my wszystko wygrywali. Juventusy, srusy, City - miał mówić Smuda.

Oczywiście po wypowiedzi Smudy, Peszko zwrócił się do piłkarzy Wieczystej, mówiąc, że wtedy trenerem poznańskiej ekipy był już Jacek Zieliński.

- Panowie, no faktycznie tak było, ale wtedy trenerem już był Zieliński. - miał powiedzieć do piłkarzy Wieczystej Peszko.

Dwóch piłkarzy rywali nie zagra z Polską! Mamy oficjalny komunikat, wielkie osłabienie

Szatnia wyśmiała Franciszka Smudę. Peszko nie ma cienia wątpliwości

Fakt, że Franciszek Smuda przypisywał sobie legendarne spotkania, w których nie był już szkoleniowcem poznańskiego Lecha sprawiły, że szatnia krakowskiego klubu nie mogła powstrzymać się ze śmiechu. 

 - Szatnia się śmiała. Sprawdzali i faktycznie tak było -  opowiada w "Kanale Sportowym" były reprezentant Polski w piłkę nożną, Sławomir Peszko.

Sonda
Czy Wieczysta Kraków awansuje w przyszłości do ekstraklasy?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6

Kolejny Polak w NBA? Czy piłkarze zarabiają ZA DUŻO? Jak polska kadra przygotowała się na mecze z Holandią i Walią?

Te i inne tematy znajdziesz w najnowszym odcinku podcastu SUPER SPORT. Posłuchaj!

Listen to "Spór o Michniewicza. Czy jest już za późno?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze