Głośno o reprezentancie Polski. Przemysław Frankowski doceniony we Francji

2021-09-20 22:10
Przemysław Frankowski
Autor: Cyfra Sport Przemysław Frankowski i Piotr Zieliński

Przemysław Frankowski wyśmienicie odnajduje się po przenosinach do Francji. W Lens czuje się coraz lepiej. W poprzedniej kolejce było o nim głośno, bo to on przesądził o wygranej 1:0 z Lille w 6. kolejce ligi francuskiej. To była pierwsza bramka kadrowicza w Ligue 1. Teraz Przemysława Frankowskiego spotkało nie lada wyróżnienie.

Transfer kadrowicza do Lens pozytywnie oceniał niedawno Marek Jóźwiak, były obrońca drużyny narodowej, które w przeszłości występował w Ligue 1, a teraz jest komentatorem Canal+. - To był bardzo dobry ruch i wybór z jego strony - mówił Jóźwiak w rozmowie z naszym portalem. - Trafił do drużyny, w której ma szansę się rozwinąć. To duży transfer dla tego klubu. Uważam, że profil kadrowicza - jako piłkarza grającego na lewym lub prawym wahadle - odpowiadał trenerowi Lens. Dla tego klubu to zaszczyt, że ma swoich szeregach reprezentanta Polski - zaznaczał.

Zadyma w szatni Juventusu z udziałem Szczęsnego! Nerwy puściły, szokujące doniesienia

Nie pomylił się w ocenie kadrowicza, bo ten w ostatniej kolejce był bohaterem Lens. Strzelił gola, który zapewnił jego drużynie zwycięstwo 1:0 nad zespołem Lille, który w ubiegłym sezonie zdobył mistrzostwo. Występ Polaka został zauważony przez magazyn L'Equipe. Znalazł się w 11 kolejki. W uzasadnieniu podkreślono, że dobrze radził sobie na pozycji lewego wahadłowego.

Wystarczyła chwila, aby Paulo Sousa rozpętał burzę. Ciskają w niego gromy, mocne uderzenia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze