Zadyma w szatni Juventusu z udziałem Szczęsnego! Nerwy puściły, szokujące doniesienia

2021-09-20 21:14
Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski
Autor: Marcin Gadomski Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski

Powiedzieć, że Juventus i Wojciech Szczęsny nie mają szczęścia w ostatnich miesiącach, to jakby nie powiedzieć nic. Zarówno "Stara Dama", jak i polski bramkarz sprawują się poniżej oczekiwań, co przekłada się na słabe wyniki ekipy ze stolicy Piemontu. To ma oczywiście wpływ również na atmosferę w drużynie, a według dziennikarzy "Corriere dello Sport", ta jest tragiczna. Po ostatnim meczu z Milan, w szatni Juventusu miało dojść do kłótni z udziałem Wojtka Szczęsnego.

Wojciech Szczęsny nie ma szczęścia w ostatnich miesiącach, stojąc między słupkami Juventusu i reprezentacji Polski. "Stara Dama" po tym, jak nie obroniła mistrzostwa Włoch, nie weszła w nocy sezon najlepiej. Po czterech kolejkach Serie A, ekipa ze stolicy Piemontu ma na swoim koncie tylko dwa oczka i zajmuje 18. miejsce w stawce, znajdując się w strefie spadkowej, a fani nie gryzą się w język, krytykując kolejne występy Polaka. Golkiper Biało-czerwonych może jednak liczyć na wsparcie swoich najbliższych, przede wszystkim swojego taty, który bronił syna w ostatnim wywiadzie. Sytuacja w ekipie "Starej Damy" nie wygląda jednak zbyt dobrze, a włoscy dziennikarze donoszą, że w szatni drużyny ze stolicy Piemontu miało dojść nawet do awantury z udziałem polskiego bramkarza. Wszystko przez zachowanie jednego z jego kolegów, do którego doszło w ostatnim meczu ligowym z Milanem. 

Wystarczyła chwila, aby Paulo Sousa rozpętał burzę. Ciskają w niego gromy, mocne uderzenia

Według "Corriere dello Sport", po ostatnim gwizdku, w szatni Juventusu miało dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań pomiędzy Wojtkiem Szczęsnym, a Adrienem Rabiotem. Według dziennikarzy, Polak miał się zdenerwować po tym, jak Francuz nie pokrył Ante Rebića po rzucie rożnym w akcji, po której Juventus stracił bramkę. Szczęsny miał wtedy dokładnie dokazywać koledze z drużyny, gdzie ten powinien się ustawić, jednak Rabiot zignorował jego rady. 

Cristiano Ronaldo ofiarą ohydnego przestępstwa. Co za zgroza, ciężko w to uwierzyć!

Zobaczcie, jak mieszka Wojciech Szczęsny, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny powinien stać na bramce reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze