Gorąco w reprezentacji Polski?! Grzegorz Krychowiak uderza w kolegów z drużyny

2021-04-15 13:04 Mateusz Sobiecki
Grzegorz Krychowiak, Polska - Andora
Autor: Tomasz Radzik Grzegorz Krychowiak, Polska - Andora

Przed reprezentacją Polski trudny rok! Biało-czerwoni po słabym początku eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata, Biało-czerwoni walczyć będą w Euro 2020. Grzegorz Krychowiak uderzył przed turniejem w kolegów z drużyny. To niektórym może się nie spodobać! Czy w kadrze dojdzie do napięć? Oby nie! Takie słowa z pewnością nie wpłyną pozytywnie na atmosferę w ekipie Paulo Sousy.

Reprezentacja Polski w marcu zadebiutowała pod wodzą nowego trenera. Paulo Sousa poprowadził kadrę "Orłów" w pierwszych trzech spotkaniach - z Węgrami, Andorą i Anglikami. Uczucia kibiców były mocno mieszane. Biało-czerwoni mają za sobą zwycięstwo, remis i porażkę. Spotkanie z "Synami Albionu" wzbudziło ogromne emocje, zwłaszcza, że szanse na remis były bardzo duże. Niektórzy z zawodników mieli być zadowoleni z występu zespołu, mimo porażki!

Piłkarz zagrał w meczu Pucharu Polski z koronawirusem. Wiedział, że go ma! Czeka na wyrok

To nie spodobało się Grzegorzowi Krychowiakowi, który otwarcie skrytykował kolegów z drużyny za taką postawę. - Nie chcę wracać do czasów sprzed kilku lat, kiedy cieszyliśmy się, że zagraliśmy ładny mecz i przegraliśmy - mocno zaczął swoją wypowiedź na łamach Sport.tvp.pl. Z taką postawą nie da się sięgać po najwyższe cele, które są w głowie nie tylko "Krychy", ale z pewnością także np. Roberta Lewandowskiego.

- Odczułem, że część zawodników była zadowolona, że fajnie zagraliśmy, itd. Ale nic nie zdobyliśmy! Najważniejsze jest, żebyśmy wygrywali - powiedział Krychowiak w TVP Sport. Biało-czerwoni po trzech meczach el. MŚ 2022 wyprzedzają tylko San Marino i Andorę. Polacy zajmują czwarte miejsce w grupie.

Podopieczni Paulo Sousy latem rozegrają mecze w ramach mistrzostw Europy, które przełożono z zeszłego roku. Polacy zagrają ze Słowakami, Hiszpanami i Szwedami. Na razie nie wiadomo, w jakich miastach. Wszystko wskazuje na to, że będą to Manchester oraz Sewilla.

Robert Lewandowski wróci na boisko już W SOBOTĘ?! Zapadła decyzja!

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze