Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie

i

Autor: YouTube/ KinoSwiatPL screen Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie

Grzegorz Krychowiak coraz bliżej debiutu na dużym ekranie! Reprezentant Polski świetnie bawił się na planie zdjęciowym

2021-05-26 14:25

Grzegorz Krychowiak niejednokrotnie udowadniał już zarówno swoim fanom, jak i kibicom reprezentacji Polski, że nie boi się wyzwań. Tym razem jednak pomocnik reprezentacji Polski postanowił spróbować swoich sił przed kamerą i zagrał w filmie "Druga Połowa", który wspierany jest przez PKO Bank Polski. Efekty będziemy mogli zobaczyć już z najbliższy piątek, gdy film z Grzegorzem Krychowiakiem trafi do kin. Występ reprezentanta Polski zobaczą również jego koledzy z kadry, podczas specjalnego seansu.

Wraz z pojawieniem się pierwszego trailera filmu "Druga Połowa" dowiedzieliśmy się, że swój udział w komedii ma Grzegorz Krychowiak. Po pierwszych scenach wielu fanów mogło odnieść wrażenie, że pomocnik polskiej kadry czuje się przed kamerą jak ryba w wodzie i aż ciężko uwierzyć, że był to jego debiut aktorski. Zawodnik Lokomotiwu Moskwa z chęcią przyjął propozycję udziału w projekcie. – Propozycja roli była niespodzianką i potraktowałem ją jako wyzwanie. Od razu spodobał mi się pomysł połączenia komedii z piłką nożną. Na planie byłem zaskoczony, że do jednej sceny potrzeba tak dużej ekipy. Ale to była świetna zabawa. W mojej scenie zagrałem z Maćkiem Musiałem, który okazał się wielkim kibicem. I wyszło fajnie: lekko, zabawnie, z dystansem - wyznał przed premierą Grzegorz Krychowiak, który zadebiutował na dużym ekranie w filmie "Druga Połowa".

Debiut aktorski Krychowiaka coraz bliżej

Komedia "Druga Połowa", w której swój debiut aktorski zaliczył Grzegorz Kychowiak, będzie miała swoją kinową premierę w piątek, 28 maja. Termin ten nie jest przypadkowy, ponieważ to właśnie wtedy, zgodnie z luzowaniem obostrzeń, widzowie będą mogli wrócić na sale kinowe. W komedii ujrzymy nie tylko nowe twarze w showbiznesie, ale również wiele znanych firm, które w znaczny sposób przyczyniły się do powstania filmu. Jedną z nich jest PKO Bank Polski, dzięki czemu w "Drugiej Połowie" pojawiły się również Kawiarnia PKO Rotunda oraz aplikacja bankowa IKO. Widzowie, którzy nie mogli doczekać się premiery filmu, dzięki PKO mogli również zajrzeć za kulisy powstawania produkcji. Na Instagramowym koncie PKO pojawiają się bowiem zdjęcia wykonane na planie filmowym, które nie są dostępne w żadnym innym miejscu w sieci. 

"W końcu powstał pozytywny film o piłce". Nawet Robert Lewandowski czeka na premierę filmu "Druga Połowa"

Raport z Opalenicy: drugi dzień zgrupowania

Specjalny seans dla reprezentacji Polski

– Ostatnio Grzesiek opowiadał mi o tym występie. Efektów jeszcze nie widziałem, więc nie wiem, czy mam się bać czy nie… Ale rzucę ten temat i sam będę chciał zobaczyć jak Grzesiek wygląda w tym filmie - stwierdził ochoczo na poniedziałkowej konferencji prasowej Robert Lewandowski, zapytany przez jednego z dziennikarzy o debiut kinowy Grzegorza Krychowiaka. Wszyscy reprezentanci Polski będą mieli okazję obejrzeć jak Grzegorz Krychowiak wypadł na dużym ekranie. W czwartek, 27 maja, dzień przed kinową premierą filmu "Druga Połowa", wyświetlony zostanie on dla reprezentacji Polski oraz rodzin zawodników w Opalenicy, gdzie obecnie polska kadra przebywa na zgrupowaniu przed Euro 2021.

QUIZ. Grzegorz Krychowiak bez tajemnic? Co wiesz o gwieździe reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 10
W którym klubie zaczynał karierę Grzegorz Krychowiak?
Najnowsze