Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

To już koniec!

Grzegorz Krychowiak skończył karierę w reprezentacji! Oficjalne potwierdzenie, padły poruszające słowa!

2023-09-26 12:41

Grzegorz Krychowiak zakończył karierę w reprezentacji Polski! Pomocnik Abha Club ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że nie będzie już więcej zakładał koszulki z orzełkiem na piersi. Padły wyjątkowo poruszające słowa ze strony byłego zawodnika PSG i Sevilli.

Grzegorz Krychowiak zdecydował się na zakończenie kariery w reprezentacji Polski. Były pomocnik Sevilli i PSG, wystepujący ostatnio w Abha Club i będący powołanym na dwa ostatnie mecze w kadencji Fernando Santosa (przeciwko Wyspom Owczym i Albanii), ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że nie będzie już występował więcej w barwach narodowych. Zawodnik w poruszających słowach podziękował za lata spędzone w reprezentacji.

Grzegorz Krychowiak kończy karierę w reprezentacji. Oficjalne oświadczenie zawodnika 

- Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! - napisał Krychowiak na swoich mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze