Irlandia - Niemcy NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

2015-10-07 23:50 Jakub Waśko
Brazylia - Niemcy, reprezentacja Niemiec
Autor: East News reprezentacja Niemiec

Irlandia - Niemcy NA ŻYWO. STREAM ONLINE z meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016 we Francji. Spotkanie Irlandia - Niemcy LIVE w telewizji i INTERNECIE. Eliminacje do Euro 2016 NA ŻYWO ZA DARMO w INTERNECIE. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Irlandia - Niemcy oraz czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE ze spotkania.

Mecz Irlandia - Niemcy jest arcyważny w kontekście układu tabeli grupy D eliminacji do mistrzostw Europy 2016. Nasi zachodni sąsiedzi, wygrywając w czwartek zapewnią sobie awans do finałów francuskiej imprezy. Irlandczycy muszą wygrać to bardzo trudne spotkanie, jeśli na poważnie chcą wciąż liczyć się w walce o bezpośredni awans na Euro 2016.

Irlandia - Niemcy STREAM ONLINE. Mecz w TV i INTERNECIE

W poprzedniej serii gier obie reprezentacje dopisały sobie po trzy punkty. Gospodarze czwartkowych zmagań na swoim terenie zdobyli komplet "oczek" przeciwko Gruzji. Mistrzowie świata, po dramatycznym boju, wygrali wyjazdowy mecz ze Szkocją 3:2.

Mecz Irlandia - Niemcy odbędzie się w czwartek 8 października. Pierwszy gwizdek arbitra w Dublinie zabrzmi o godzinie 20:45. Transmisja TV ze spotkania zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport Extra. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE ZA DARMO z meczu. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Irlandia - Niemcy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze