Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kiwior

Dojdzie do hitowego transferu?

Jakub Kiwior przejdzie do wielkiego giganta europejskiej piłki? Media nie mają wątpliwości, ten warunek wystarczy!

2023-01-11 19:58

Jakub Kiwior będzie bohaterem transferu do europejskiego giganta? Według doniesień mediów, obrońca reprezentacji Polski znalazł się na celowniku Juventusu Turyn. Aby do transakcji doszło, musi zostać wypełniony jednak jeden warunek. Czy będziemy bohaterami transferu?

Jakub Kiwior zmieni klub? O obrońcę Spezii mają pytać regularnie najlepsze kluby Europy, a media raz na jakiś czas rozpisują się o tym, że młody Polak może zasilić barwy AC Milan, czy Atletico Madryt. Teraz okazuje się, że bliski pozyskania drużyny jest  Juventus, który sonduje możliwość pozyskania Polaka pod warunkiem, że pozbędzie się jednego obrońcy. Taki transfer byłby hitem!

Jakub Kiwior w Juventusie? Media szczerze o planach "Starej Damy"

Jak pisze "Tuttosport", Juventus Turyn rozpatruje pozyskanie Jakuba Kiwiora pod warunkiem, że klub opuści Daniele Rugani. Włoski defensor może być zwolennikiem opuszczenia Turynu, gdyż w drużynie "Starej Damy" jest ledwie rezerwowym i nic nie wskazuje na to, aby jego pozycja w drużynie miała się zmienić, gdyż trener turyńczyków -  Massimiliano Allegri, stawia obecnie praktycznie wyłącznie na Danilo, Bonucciego, Bremera i Gattiego. Niewątpliwie, transfer do uznanego przedstawiciela Serie A byłby wielkim hitem, który poruszyłby kibiców w Polsce, którzy w barwach Juventusu mogą oglądać już Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika, którzy są bardzo ważnymi ogniwami drużyny. Czy z Kiwiorem będzie podobnie?

Sonda
Czy Jakub Kiwior powinien zimą odejść do mocniejszego klubu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze