YT 1600x900_FOOTBOLOGIA Grosik

i

Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska YT 1600x900_FOOTBOLOGIA Grosik

Jan Tomaszewski BEZLITOŚNIE o kadrze: ZEPSUTA ATMOSFERA, Sousa ma nas za... | Futbologia

2021-05-19 15:10

Jan Tomaszewski (73 l.) jak zwykle nie gryzie się w język. Człowiek, który zatrzymał Anglię początkowo ufał mocno selekcjonerowi reprezentacji Polski Paulo Sousie, ale wygląda na to, że powoli zaczyna tracić cierpliwość. Jan Tomaszewski zdenerwował się po powołaniach na Euro 2020. Jego zdaniem reprezentacja Polski powinna wyglądać inaczej. - Teraz trzeba trzymać kciuki, żeby nie było kompromitacji – powiedział Tomaszewski we vlogu Futbologia.

Tomaszewski ostro o Sousie

Jan Tomaszewski uważa, że mamy piłkarzy, którzy mogą walczyć o medal, ale kadra powołana przez Paulo Sousę mu się nie podoba. - Sousa omamił nas wszystkich, potraktował nas jak dyletantów. Sousa powiedział, że Szczęsny jest bramkarzem numer 1, ale z Rosją i Islandią nie będzie grał. Myślałem, że się przesłyszałem, ale nie! Skoro ma zagrać na Euro, to każda minuta spędzona na boisku wcześniej jest na wagę złota – mówi Tomaszewski, który wskazał największe błędy Sousy. - Dla mnie największym skandalem jest to, że Szymański nie został powołany. Ma kapitalny sezon, dodatkowo jest takim „myrdałą”, może grać i w środku i po prawej stronie. Jest to dla mnie po prostu skandal. To dla mnie znak, że Paulo Sousa nie ma zielonego pojęcia o możliwościach polskich piłkarzy.

Oj, nieładnie! Anna Lewandowska w furze za milion łamie przepisy w Warszawie. Wszystko jest na ZDJĘCIACH

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Tomaszewski: To była kompromitacja!

Jan Tomaszewski nie ukrywa, że reprezentacja Polski jest jego ukochaną drużyną i będzie trzymał za nią kciuki. Jednak powoli zaczyna tracić cierpliwość do Paulo Sousy. - Straciłem do Sousy jakiekolwiek zaufanie i przekonanie, że coś zrobi na mistrzostwach Europy. Na konferencji odpowiadał na pytania z pełną kurtuazją. Jakby dwóch kibiców rozmawiało o tym, to wyglądałoby tak: „- Widziałeś, jak Sousa występował w telewizji? - A co mówił? - A tego nie powiedział.”. Cały czas tylko zbywał wasze pytania. Tak samo było na poprzednim zgrupowaniu, dziękowanie za pytania, pełna kultura. A na boisku była kompromitacja i straciliśmy awans z pierwszego miejsca. Wierzyłem mu, że doprowadzi kadrę do automatyzmów, tak teraz mój optymizm stopniał do minimum i życzę kadrze, żeby się nie skompromitowała.

TVP skrywało niespodziankę dla swoich widzów! Wszystko się wydało. Chodzi o Euro 2021

Sonda
Czy Paulo Sousa to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Najnowsze