Anna Lewandowska

i

Autor: PAPARA18, Artur Hojny/Super Express

Oj, nieładnie! Anna Lewandowska w furze za milion łamie przepisy w Warszawie. Wszystko jest na ZDJĘCIACH

2021-05-19 13:34

Anna Lewandowska bez wątpienia jest wzorem dla wielu Polek pod względem zdrowego trybu życia. Jest szanowaną bizneswoman, a także mamą na pełen etat. Może to właśnie zapracowanie i roztargnienie sprawiło, że Anna Lewandowska złamała przepisy ruchu drogowego na ulicach Warszawy? Żona Roberta Lewandowskiego jadąc potężnym Mercedesa-AMG G63 za około milion złotych nic nie robiąc sobie z czerwonego światła przejechała przez skrzyżowanie. Całe szczęście, że nie doszło do żadnej kolizji. Nieładnie, pani Aniu! Jak oceniacie takie zachowanie na drodze?

Anna Lewandowska przejechała na czerwonym świetle

Anna Lewandowska wybrała się do stolicy, a dzięki potężnemu mercedesowi z łatwością przemieszczała się po ulicach. Przechodnie z daleka widzieli ją za kierownicą samochodu, który jest wielkości czołgu, rzucał się w oczy także dzięki krwistoczerwonemu lakierowi (dokładny opis tego auta TUTAJ). Na początku trzymała się przepisów ruchu drogowego, rozmawiając przez telefon komórkowy podczas postoju, a nie jazdy. Jednak kiedy ruszyła, na chwilę się niestety zapomniała. Wybrała pas do skrętu w lewo i wykonała ten manewr, ale niespodziewanie zignorowała palące się czerwone światło. Do żadnej kolizji na szczęście nie doszło, ale Anna Lewandowska musi pamiętać, że takie sytuacje są bardzo niebezpieczne na drodze. Do tego można otrzymać solidny mandat: 300 do 500 zł oraz 6 punktów karnych. Mamy nadzieję, że to pojedyncza wpadka Anny Lewandowskiej. Lewandowska z pewnością pamięta wypadek, który przed laty miała na ulicy Warszawy (opisywaliśmy to w "Super Expressie"). Pani Aniu, bezpieczeństwo na drodze to podstawa! Całą sytuację, czyli przejazd Anny Lewandowskiej na czerwonym świetle, możecie zobaczyć w poniższej GALERII I WIDEO.

Czytaj też: Szokujące informacje na temat transferu Lewandowskiego. Agent naciska na niego z całych sił!

Lewandowska jechała potężnym mercedesem

Anna Lewandowska złamała przepisy za kierownicą Mercedesa-AMG G63. W takim samym modelu widywany był jej mąż, Robert Lewandowski. SUV, który jest wielki niczym kiosk z prasą, to model po solidnej modyfikacji działu AMG z Affalterbach. Pod maską tej blisko 2,5-tonowej maszyny kryje się 4-litrowe V8 o mocy 585 KM i 850 Nm momentu obrotowego. Moc napędza wszystkie cztery koła za pośrednictwem ogromnej 9-biegowej skrzyni automatycznej. Ten niemiecki czołg potrafi przyśpieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,5 sekundy! Cena również jest imponująca, bo fenomenalne osiągi i komfort na najwyższym poziomie srogo kosztują. Mercedes-AMG G63 w bazowej wersji jest dostępny w polskich salonach sprzedaży od 791 800 zł . Dokładając dodatkowe opcje łatwo się zbliżyć do ceny 1 mln zł. Tak to można wozić się po stolicy!

Zobacz także: Tak wygląda pierwszy raz od 13 lat Lewandowskich. Anna Lewandowska opisała wszystkie szczegóły

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Sonda
Czy Anna Lewandowska powinna dostać mandat za jazdę na czerwonym świetle?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze