Jan Tomaszewski, Fernando Santos

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski, Fernando Santos

Ważny dzień dla kadry

Jan Tomaszewski NA ŻYWO ocenia powołania Fernando Santosa. Wyjątkowy LIVE legendą

2023-03-17 8:49

Piątkowe popołudnie dla polskiej piłki będzie wyjątkowe. Po raz pierwszy Fernando Santos ogłosi listę powołanych zawodników na najbliższe mecze eliminacji mistrzostw Europy. Tym samym dowiemy się, jaką drogę będzie chciał obrać nowy selekcjoner biało-czerwonych. Na żywo decyzje Santosa skomentuje Jan Tomaszewski w specjalnym programie na żywo.

Już 24 i 27 marca reprezentacja Polski zagra dwa spotkania w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024, które rozegrane zostaną w Niemczech. Biało-czerwoni są zdecydowanymi faworytami swojej grupy, a na początku zmierzą się z Czechami w Pradze oraz z Albanią w Warszawie. Rywalizacja z naszymi południowymi sąsiadami ma być najtrudniejszą dla Polaków. Wcześniej dowiemy się natomiast, kto będzie miał szansę zagrać w obu tych spotkaniach.

Fernando Santos ogłasza powołania. Jan Tomaszewski ocenia wybory Portugalczyka

O godzinie 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa z udziałem Fernando Santosa. Wówczas Portugalczyk ogłosi listę powołanych zawodników na marcowe spotkania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Pierwsze powołania nowego selekcjonera zawsze budzą spore emocje. Na żywo wybory Santosa oceniał będzie Jan Tomaszewski, z którym porozmawiamy także o sukcesie Lecha Poznań. Zapraszamy od 11:45!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze