Zgrupowanie kadry

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Zgrupowanie kadry

Kadrowicze zjechali do Sopotu. Czy wszyscy mieli maseczki? [ZDJĘCIA]

2020-10-05 17:14

Reprezentanci Polski zebrali się wczoraj na zgrupowaniu w Sopocie. To wyjątkowy obóz kadry, bo Sopot jest przecież w koronawirusowej czerwonej strefie. Kadrowicze będą jednak skupiać się na meczach – już w środę spotkanie towarzyskie z Finlandią.

Część kadrowiczów pojawiła się w niedzielę, a reszta w poniedziałek. Piłkarze dbali o bezpieczeństwo, mieli na sobie maseczki. Z opóźnieniem, bo dopiero w czwartek, do Sopotu dotrze Wojciech Szczęsny. Opóźnienie zanotowali też Michał Karbownik i Jakub Moder, którzy przechodzili testy medyczne przed podpisaniem kontraktów w Brighton. Prawdopodobnie w meczu z Finlandią wolne dostanie Robert Lewandowski, który ostatnio w Bayernie grał co trzy dni.

Robert Lewandowski przyleciał do Polski prywatnym odrzutowcem, żeby wsiąść do mercedesa za blisko milion zł [ZDJĘCIA]

- Mamy różne rozwiązania, ale wciąż liczymy, że trener Brzęczek wkrótce do nas dołączy i wszystko będzie po staremu. Jeśli się nie uda, będziemy musieli wdrożyć plan B. Zdrowie selekcjonera na tę chwilę jest najważniejsze. Czekamy na dobre informacje w tej sprawie - powiedział asystent Jerzego Brzęczka, Radosław Gilewicz.

Robert Lewandowski obronił pracę magisterską! Wiemy, jaką dostał OCENĘ [ZDJĘCIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze