Kamil Glik pomógł szpitalowi w rodzinnym mieście. TYSIĄC maseczek, lekarze mogą odetchnąć

2020-04-04 9:34 JWa
Kamil Glik, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Kamil Glik ma gest! Stoper reprezentacji Polski już kilka razy udowodnił, że nigdy nie zapomniał o korzeniach. Tym razem nie mógł przejść obojętnie obok problemów szpitala w rodzinnym Jastrzębiu-Zdroju. W dobie pandemii koronawirusa przekazał niezbędne do ochrony środki, które zmniejszają ryzyko zachorowania na COVID-19 przez lekarzy i innych pracowników placówki.

Kamil Glik to jeden z filarów reprezentacji Polski. Od lat stoper należy do najważniejszych piłkarzy biało-czerwonych. Doskonale wie, że kibice oczekują od niego świetnej postawy nie tylko na boisku, lecz także poza nim. Sam z siebie uwielbia pomagać innym, więc nie mógł przejść obojętnie obok problemów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Placówka w rodzinnym mieście defensora ma kłopoty z środkami ochrony w dobie pandemii koronawirusa. Według katowickiego "Sportu" Kamil Glik przekazał szpitalowi tysiąc maseczek i sto ochron na twarz.

Kamil Glik dotknięty skutkami pandemii koronawirusa. Straci duże pieniądze -> PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

To kolejny raz, gdy Kamil Glik wspiera rozwój Jastrzębia-Zdroju. Przed pięcioma laty obrońca AS Monaco postanowił wyłożyć 150 tysięcy złotych na budowę boiska przy osiedlu "Przyjaźń". - Młodzież gra od samego rana, a jak zakończy się budowa, dzieciaków będzie jeszcze więcej - wierzył w powodzenie projektu piłkarz.

Grzegorz Krychowiak i Kamil Glik APELUJĄ w sprawie KORONAWIRUSA! Jest reakcja Ministerstwa Zdrowia -> SPRAWDŹ!

Super Raport 03.04 - Goście: Leszek Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kamil Glik w reprezentacji Polski zadebiutował w styczniu 2010 roku. Przez ponad 10 lat wystąpił w 73 spotkaniach biało-czerwonej kadry. Swoje mecze dla drużyny narodowej okrasił pięcioma golami.