Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Walczy o powrót do zdrowia

Kamil Glik wylądował w szpitalu. Ważna wiadomość od gwiazdy reprezentacji Polski, rozpoczęła się walka

2023-02-17 7:56

Kamil Glik walczy o powrót do zdrowia po poważniejszym problemie. Jego Benevento musiało radzić sobie na boisku bez niego z powodów kłopotów z kolanem. Polski stoper i lider naszej narodowej kadry opublikował na Instagramie dwa zdjęcia ze szpitala. Przekazał tym samym ważną wiadomość i rozpoczął walkę z czasem. Oby Kamil Glik wygrał ją jak najszybciej.

Fernando Santos ma poważne powody do zmartwień. Sytuacja z naszą linią obrony nie prezentuje się obecnie najlepiej... Jedni zawodnicy zmagają się z kontuzjami, inni nie grają zbyt wiele w klubie. Pierwszy z tych problemów ma Kamil Glik. Zawodnik Benevento ma mieć problemy z kolanem. Z tego powodu opuścił ostatnie mecze Serie B. Jego drużyna przegrała zarówno z Frosinone, Venezią jak i Cagliari i zajmuje odległe miejsce w tabeli. Niestety, niewykluczone, że na jego powrót na boisko przyjdzie jeszcze trochę poczekać...

Jan Tomaszewski ocenia mecz Barcelona - Manchester i Bodo/Glimt - Lech. Oglądaj na żywo

Kamil Glik w szpitalu. Przeszedł już operację

Kaiml Glik na Instagramie opublikował zdjęcia ze szpitala, w którym miał przejść zabieg - najprawdopodobniej operację kolana, która pozwoli mu na powrót do gry na najwyższym możliwym dla niego poziomie. Wszystko przebiegło prawidłowo!

- Zabieg udany, teraz walczymy o jak najszybszy powrót do zdrówka. Dziękuję - napisał Glik na Instagramie, oznaczając lekarza Jacka Jaroszewskiego.

W komentarzach nie brakowało życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Do Glika odezwali się m.in. Bartosz Bereszyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki, Joanna Jędrzejczyk czy Marcin Najman.

Polski dziennikarz zaryzykował. Nie uwierzysz, co można było wypić podczas Bodo/Glimt - Lech Poznań. Brzmi obrzydliwie

Kamil Glik i jego rodzina. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Kamil Glik - występy w tym sezonie

Kamil Glik od września 2020 roku jest piłkarzem Benevento. W tym sezonie wystąpił do tej pory w 13 meczach, grając ponad 1100 godzin. Wystąpił także w jednym spotkaniu Pucharu Włoch, w którym zdobył bramkę. W przeszłości grał m.in. w Monaco, Torino, Palermo czy Bari.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze