KIM JEST piękna brunetka, którą Tomasz Iwan MIZIAŁ za udo? Ależ na nią patrzył!

2020-09-18 16:42 Mil
Tomasz Iwan
Autor: Cyfra Sport Tomasz Iwan

Tomasz Iwan bez wątpienia należał w ostatnich latach do grona najważniejszych osób pracujących w reprezentacji Polski. Rozstał się z kadrą wraz z odejściem selekcjonera Adama Nawałki, a niedawno korzystał z uroków życia bawiąc się u boku pięknej brunetki. Kim jest kobieta, którą były piłkarz tak czule miział za udo i patrzył oczami pełnymi wdzięku?

Nie jest tajemnicą, że każdy zespół piłkarski musi mieć w swoich szeregach nie tylko dobrych zawodników, ale także i postacie odpowiadające za szeroko pojętą atmosferę i wewnętrzny kształt drużyny. Do takich właśnie osób należał Tomasz Iwan. Pełnił on funkcję dyrektora polskiej kadry i znakomicie odnajdował się w swojej funkcji chociażby podczas mistrzostw Europy 2016 we Francji, gdzie "Biało-czerwoni" otarli się o awans do półfinału.

Tomasz Iwan z ręką MIĘDZY NOGAMI pięknej brunetki. 500 złotych w tle [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Po nieudanej przygodzie na mundialu w Rosji, w polskiej kadrze doszło jednak do trzęsienia ziemi - z pracą pożegnał się sztab, w tym także Tomasz Iwan. Dwa lata od tych wydarzeń, były piłkarz nie rozpamiętuje już jednak sportowych porażek. Widać to było w Warszawie, gdzie bawił sie w towarzystwie pieknej brunetki. Eksdyrektor polskiej kadry miział kobietę za udo czule na nią spoglądając. A kim jest obiekt jego westchnień?

Cóż - na to pytanie nie można udzielić odpowiedzi, przynajmniej na razie. Nic bowiem nie wiadomo o tym, że Tomasz Iwan zaangażował się w jakikolwiek poważniejszy związek i planuje przyszłość u boku pięknej brunetki, z którą ostatnio bawił się w polskiej stolicy. Ale, kto wie, być może niedługo były dyrektor reprezentacji zdecyduje się na trwalsze zmiany w swoim życiu osobistym.

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze