Komentarze po meczu Polska - Hiszpania

2010-06-09 16:16

Po porażce z Hiszpanią aż 0:6, nasi piłkarze z pewnością nie spodziewają się przychylnych komentarzy. Eksperci są zgodni to był bardzo pesymistyczny dzień, jeżeli chodzi i przyszłość naszej reprezentacji.

Jerzy Engel:

- Hiszpanie to aktualni mistrzowie Europy, a za nieco ponad miesiąc może się okazać, że będą także mistrzami świata. Niemożliwym było prowadzenie równorzędnej gry z takim rywalem - powiedział Engel.

Antoni Piechniczek:

- Jeśli w rejonie pola karnego zostawiamy hiszpańskim indywidualnościom pięć metrów swobody, to oni robią co chcą. Jeśli mają dwa metry luzu, to i tak jest o dwa metry za dużo, bo zawsze oddadzą skuteczny strzał.

Nie można tak grać w obronie przeciwko błyskotliwemu rywalowi. Żal mi Tomasza Kuszczaka, bo co tutaj bronić? A Hiszpanie nie grali przecież tak, aby nas upokorzyć, aby pobić rekord strzelecki. Pokazali w jakim miejscu jesteśmy - ocenił szkoleniowiec.

Jan Tomaszewski:

- Kiedyś to było dziesięć koszulek i Jurek Dudek. Potem dziesięć koszulek i Artur Boruc. Teraz mamy tylko jedenaście koszulek, które przynoszą wstyd Polsce. Bo przegrać 0:6 to wstyd dla całego kraju.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze