Grzegorz Krychowiak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Grzegorz Krychowiak

Ale zgrywus

Komiczna sytuacja na konferencji kadry. Zza winkla nagle wychynął Krychowiak i… Co za trolling!

2022-09-24 21:26

Konferencje prasowe reprezentacji Polski to nie tylko poważne tematy, kąśliwe pytania dziennikarzy i wyczerpujące odpowiedzi. Od czasu do czasu na tych spotkaniach z mediami zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, które rozładowują napiętą przedmeczową atmosferę. Nie inaczej było i podczas konferencji przed spotkaniem Walia – Polska w Cardiff, który już w niedzielę o 20:45.

Grzegorz Krychowiak niespodziewanym gościem konferencji prasowej

Konferencja prasowa na Cardiff City Stadium od początku miała nieco napiętą atmosferę. Trudno jednak się temu dziwić, bo po porażce z Holandią (0:2) w fatalnym stylu nastroje wśród kibiców, ale także samych piłkarzy są minorowe. Podczas konferencji padły trudne pytania m.in. o niemoc Roberta Lewandowskiego w reprezentacji, napiętą atmosferę wokół drużyny narodowej oraz plan na Walię. Kiedy jednak konferencja się mocno przeciągała, a piłkarze czekali już na przepytywanych selekcjonera Czesława Michniewicza i bramkarza Wojciecha Szczęsnego, zza leciutko uchylonych drzwi usłyszeć można było głos Grzegorza Krychowiaka: „Gikiewicza dawaj, Gikiewicza”, co wzbudziło wybuch śmiechu na sali konferencyjnej. Chodzi oczywiście o to, że świetnie grający w ostatnim czasie Rafał Gikiewicz z Augsburga jest wciąż pomijany przez selekcjonera Czesława Michniewicza.

Czesław Michniewicz dostał niewygodne pytanie o Roberta Lewandowskiego. Napięta atmosfera, zdecydowana reakcja

Oto NAJGORSI w REPREZENTACJI! Meksykanie zrobią z nas FAJITAS

Wojciech Szczęsny: Gareth Bale jest jednym z najlepszych piłkarzy, przeciwko którym grałem

Wcześniej jednak było dość merytorycznie i strollowany przez Krychowiaka Wojciech Szczęsny rozkładał Walię na czynniki pierwsze.

- Graliśmy z Walią niedawno. To drużyna bardzo fizyczna, piłkarsko bardzo podobna do nas. Spodziewamy się ciężkiego spotkania. Skupiamy się na tym, żebyśmy my zagrali dobry mecz. Gareth Bale jest jednym z najlepszych zawodników przeciwko którym grałem. Mam nadzieję, że będzie jutro przyjacielsko i przyjemnie chcemy wygrać – powiedział Wojciech Szczęsny, a wtórował mu Czesław Michniewicz. - Nie skupiamy się na jednym elemencie, że tylko będziemy kontratakować. Chcemy jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Tak szybko jak się da wykonywać podania – stwierdził selekcjoner reprezentacji Polski.

Sonda
Czy Al-Shabab to dobry klub dla Grzegorza Krychowiaka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze