Krychowiak ZGASIŁ Bońka dwuznacznym żartem. Poszło o ROZMIAR [WIDEO]

2020-03-25 16:25
Zbigniew Boniek, Grzegorz Krychowiak
Autor: CyfraSport Zbigniew Boniek, Grzegorz Krychowiak

Świat futbolu otoczył ogromny czas oczekiwania. Wszystkie najlepsze rozgrywki wyhamowały i czekają, jak rozwinie się sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Postacie związane z piłką nożną umilają więc kibicom ten okres publikując zabawne filmiki i siląc się na różne propozycje wyzwań. Na zadanie zaproponowane przez Zbigniew Bońka postanowił odpowiedzieć pomocnik reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak.

Kibice piłkarscy w ostatnich tygodniach musieli zmienić swoje przyzwyczajenia o 180 stopni. Nie mają bowiem już dostarczanych regularnie piłkarskich emocji, nie trwa nawet okno transferowe, a codziennie życie wypełniła troska o zdrowie swoje oraz najbliższych z racji szalejącej serii zarażeń koronawirusem. Nic więc dziwnego, że popularni zawodnicy czy osoby związane z piłką wykorzystują swoje zasięgi, aby choć nieco rozbawić fanów i wnieść odrobinę optymizmu do tej trudnej sytuacji.

Tym tropem podążył prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Włodarz futbolu w naszym kraju już nie po raz pierwszy zaproponował wyzwanie polegające na wykazaniu się techniką w operowaniu piłką. Na wideo wrzucone przez sternika PZPN na Twitterze postanowił odpowiedzieć pomocnik polskiej kadry, Grzegorz Krcyhowiak. Wszystko opatrzył budzącym dwuznaczne skojarzenia opisem: "Musi Pan Prezes wiedzieć, że rozmiar w życiu ma znaczenie".

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa przekomarza się z Bońkiem już nie po raz pierwszy. W przeszłości obaj panowie pokazywali już, że lubią sobie pożartować także i za pomocą mediów społecznościowych.

A co do techniki Krychowiak w podbijaniu piłki gimnastycznej - chapeau bas!

MD
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze