Boniek NAŚMIEWA SIĘ z Krychowiaka. Cytuje słowa... kolędy!

2019-12-10 11:14 MD
Zbigniew Boniek, Grzegorz Krychowiak
Autor: CyfraSport Zbigniew Boniek, Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak nie od dziś znany jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu i wielkiego przywiązania do mody. Pomocnik reprezentacji Polski postanowił pochwalić się w Internecie kolejną nieoczywistą stylizacją. Tym razem nadział się jednak na kontrę ze strony prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka!

"Krycha" nigdy nie ukrywał swojej fascynacji tematami związanymi z modą. Także z tego względu jego bogaty transfer do Paris Saint-Germain po udanym Euro 2016 wydawał się idealnym rozwiązaniem. Niestety, sportowo "Krycha" w Paryżu się nie odnalazł, ale teraz wrócił do wysokiej formy. Umożliwił mu to Lokomotiw Moskwa. W szeregach rosyjskiego zespołu polski piłkarz gra jak z nut i regularnie występuje nie tylko w rozgrywkach krajowych, ale i Lidze Mistrzów.

W międzyczasie piłkarz prężnie działa także na innych płaszczyznach, m.in. prowadząc swój butik w centrum Warszawy - Balamonte. W Internecie pochwalił się swoją kolejną niestandardową stylizacją, co wzbudziło komentarze fanów. Jedna z osób opublikowała zdjęcie piłkarza opatrując je podpisem: "Krychowiak jest moim pasterzem i nie brak mi niczego". Głos w tym temacie z uśmiechem postanowił zabrać także Boniek, cytując słowa... kolędy.

Obaj panowie nigdy nie ukrywają, że bardzo się lubią i żartują także podczas zgrupowań reprezentacji Polski. Do tego jednak rychłej okazji nie będzie, gdyż kadra zbierze się dopiero pod koniec marca. Będzie to jej ostatnie spotkanie przed rozpoczęciem operacji Euro 2020.

Najnowsze