Zlatan Ibrahimović podjął decyzję! WAŻNA wiadomość dla Krzysztofa Piątka

2019-12-10 10:37 MD
Zlatan Ibrahimović
Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Kwestia nowego klubu Zlatana Ibrahimovicia stanowi już małą telenowelę. Media od tygodni zastanawiają się, kto będzie nowym pracodawcą Szweda, ale powoli wszystko się już wyjaśnia. Wtorkowe wydanie "La Gazzetta dello Sport" informuje, że znany napastnik podjął już decyzję odnośnie swojej przyszłości - zagra w AC Milan.

Odkąd stało się jasne, że Ibra opuści Stany Zjednoczone wraz z zakończeniem 2019 roku, media prześcigają się w wymienianiu kierunków, które może obrać znany zawodnik. Atmosferę niedawno podgrzał sam zainteresowany udzielając wywiadu magazynowi "GQ Italia", w którym jasno stwierdził, że wkrótce ponownie będzie można oglądać jego grę we Włoszech. Dodał także, że trafi do klubu, który musi powrócić do wygrywania.

Już wcześniej Milan wskazywano w gronie faworytów do sięgnięcia po 38-latka, a po tych słowach wątpliwości zaczęły topnieć w szybkim tempie. Teraz natomiast "La Gazzetta dello Sport" ogłosiła, że piłkarz wyzbył się już wszelkich dylematów - podjął decyzję i chce trafić na San Siro. Zanim jednak zostanie to oficjalnie ogłoszone, do dogania pozostały detale kontraktu indywidualnego. Zwłaszcza jeżeli chodzi o jego długość - Ibra chciałby mieć zagwarantowaną umowę półtoraroczną, klub optuje za półroczem z opcją przedłużenia.

Jeśli wszystko o czym pisze największy włoski dziennik sportowy się zrealizuje, z pewnością nie będzie to bez znaczenia dla Krzysztofa Piątka. Choć polski napastnik w niedzielnym starciu z Bologną zaprezentował się z dobrej strony i trafił do siatki przeciwników, to nie może spać spokojnie. W dobiegającej końca pierwszej rundzie Serie A zdobył tylko jednego gola z gry i w Mediolanie w dalszym ciągu znajduje się na cenzurowanym.

Najnowsze