Krychowiak znówu TO ZROBIŁ. Co za bomba! [WIDEO]

2019-09-29 9:35 MF
Grzegorz Krychowiak, Lokomotiw Moskwa
Autor: East News Grzegorz Krychowiak po kolejnym świetnym występie w Lokomotiwie Moskwa

Czyżby Grzegorz Krychowiak szykował się do walki o koronę króla strzelców ligi rosyjskiej? Wszystko na to wskazuje! Polski pomocnik zdobył jedyną bramkę w meczu na szczycie pomiędzy Lokomotiwem a Zenitem St. Petersburg. „Krycha” zdobył piękną bramkę z dystansu, a jego Lokomotiw jest wiceliderem tabeli!

Grzegorz Krychowiak wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi. Reprezentant Polski wyraźnie odżył w Moskwie, a w ostatnich tygodniach przechodzi samego siebie! W 11 meczach ligi rosyjskiej zdobył już 5 gola. Skutecznością błysnął także w meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen (2:1). Polak jeszcze nigdy w karierze nie był tak skuteczny!

Tym razem nasz reprezentant trafił w meczu na szczycie z Zenitem. Warto nadmienić, że akcję bramkową udanym odbiorem piłki rozpoczął Maciej Rybus. Po chwili piłkarze znaleźli się pod polem karnym Zenitu, gdzie fantastycznie zachował się Krychowiak. Polak otrzymał futbolówkę na 20. metrze i potężnie huknął z dystansu. Bramkarz Zenita nie zdążył z interwencją, a jak się później okazało, był to gol na wagę trzech punktów.

Dzięki tej wygranej Lokomotiw awansował kosztem Zenita na pozycję wicelidera tabeli z dorobkiem 23 punktów. Tyle samo mają piłkarze FK Rostów, którzy zajmują 1. miejsce.

Co ciekawe, "Krycha" z dorobkiem 5 bramek w lidze zajmuje wysokie czwarte miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek. Liderem jest Uzbek Eldor Szomurodow z Rostowa, który ma na koncie 9 goli.

Najnowsze