Kucharski pozwał Lewandowskiego czy tylko STRASZYŁ? Wszystko jasne!

2020-11-21 9:18 md
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport

Spór prawny pomiędzy Robertem Lewandowskim a jego byłym agentem, Cezarym Kucharskim, trwa. W ostatnim czasie pojawiały się jednak wątpliwości wokół tego, czy menedżer faktycznie złożył pozew do sądu. Portal "Sportowe Fakty" skontaktował się z wymiarem sprawiedliwości i uzyskał jednoznaczną odpowiedź w tej sprawie.

Niegdyś byli po tej samej stronie barykady i pracowali nad rozwojem kariery "Lewego". Teraz natomiast się sądzą, a pokoju pomiędzy nimi nie widać. "Super Express" opisywał tę głośną sprawę w ostatnich tygodniach. Kucharski miał domagać się od kapitana reprezentacji Polski nawet 39 milionów złotych w ramach rozliczeń między nimi. Z czasem opublikowane zostało także nagranie, na którym były agent piłkarza domaga się wynagrodzenia za milczenie.

Bardzo głośnym echem odbiło się także zatrzymanie Kucharskiego w ubiegłym miesiącu. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie odpowiedział na pytania. A czy sam również wystosował pozew przeciwko Lewandowskiemu? Portal "Sportowe Fakty" skontaktował się z sądem i uzyskał w tym zakresie odpowiedź twierdzącą. Cezary Kucharski pozwał Roberta Lewandowskiego z dniem 14 września bieżącego roku.

Jedno jest pewne - losy tej sprawy będzie śledziła cała piłkarska Polska. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce wszystko zostanie wyjaśnione, a kapitan drużyny narodowej z dużo lżejszą głową przystąpi do nadchodzących mistrzostw Europy.

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)
Najnowsze