Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Pilny komunikat!

Kulesza odniósł się do afery ze Stasiakiem! Oficjalny komunikat szefa PZPN

2023-07-14 16:06

Cezary Kulesza postanowił skomentować aferę wokół reprezentacji Polski, tyczącej się wyjazdu Mirosława Stasiaka na mecz kadry z Mołdawią. Skorumpowany działacz na pokładzie samolotu przebywał za pomocą firmy Inszury.pl, która potwierdziła, że to właśnie z jej przyczyny były prezes Ceramiki Opoczno i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wyjechał na mecz. Sprawę w specjalnym oświadczeniu skomentował Cezary Kulesza.

Firma inszury.pl opublikowała oświadczenie, w którym wzięła odpowiedzialność za udział Mirosława Stasiaka w meczu wyjazdowym reprezentacji Polski przeciwko Mołdawii. Do oświadczenia skierowanego przez firmę odniósł się w specjalnym wpisie szef PZPN, Cezary Kulesza. Szef polskiej centrali piłkarskiej opisał sprawę i przeprosił pozostałych sponsorów kadry oraz kibiców reprezentacji narodowej.

Cezary Kulesza o zamieszaniu ze Stasiakiem. Specjalne oświadczenie szefa PZPN

- W ostatnich dniach w przestrzeni medialnej ukazały się informacje dotyczące dołączenia do oficjalnej delegacji PZPN na mecz reprezentacji Polski z Mołdawią pana Mirosława Stasiaka. W związku z przeszłością pana M. Stasiaka wywołało to olbrzymie kontrowersje. W ramach reakcji opublikowaliśmy oficjalny komunikat wyjaśniający, że na listę wyjazdową pana Mirosława Stasiaka wpisał jeden z naszych Partnerów. Zdecydowaliśmy się na lojalność wobec tego Partnera i podjęliśmy decyzję o nieujawnianiu jego danych. Dziś firma @InszuryPL opublikowała jednak komunikat, w którym wzięła odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. W tych okolicznościach możemy potwierdzić, że to właśnie ta firma wpisała na listę gości pana M. Stasiaka. Niestety, w naszym wczorajszym komunikacie znalazły się stwierdzenia mogące sugerować, że w sprawę zamieszani są Sponsorzy reprezentacji Polski. W związku z tym z całego serca pragnę przeprosić wszystkie firmy współpracujące z PZPN i reprezentacją Polski za negatywne emocje i bezpodstawne podejrzenia, jakie mogły paść w związku z całą sytuacją, a także wszystkich kibiców naszej kadry. Jednocześnie podkreślam, że takie zdarzenie nigdy nie powinno mieć miejsca i jako prezes PZPN pragnę stanowczo zadeklarować, że podjęliśmy już stosowne działania, aby uniknąć ich w przyszłości. - napisał Cezary Kulesza.

Najnowsze