Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy postawili córeczkom domek za 22 tysiące złotych. Jest zjeżdżalnia

2022-04-04 15:11

Robert i Anna Lewandowscy sprawdzają się nie tylko w biznesie i sporcie, ale również w roli najważniejszej - małżonków oraz rodziców. Para wychowuje dwie córeczki, Klarę i Laurę i robią wszystko, by dziewczynkom układało się w życiu jak najlepiej. Lewandowscy postawili ostatnio dziewczynkom piękny dom. Co ważne, ten jest... w pełni ekologiczny!

Robert i Anna Lewandowscy chcą dla swoich córeczek jak najlepiej - wiadomo o tym nie od dziś. Najpopularniejsza sportowa para w Polsce jest bardzo doświadczona życiowo, różne perypetie rozpoczęły się za najmłodszych lat. Ciężką pracą weszli na sam szczyt i dziś mogą tylko chwalić się plonami, które ona przyniosła. Lewandowscy starają się jak najbardziej ułatwić życie Klarze i Laurze. Już kilka miesięcy temu postawili im piękny domek, który znalazł się w ogródku. Przepiękna posiadłość to z pewnością spełnienie marzeń dziewczynek. Co ciekawe, właśnie o czymś takim jako dziewczynka marzyła sama Ania Lewandowska.

NIE PRZEGAP! Polacy zagrają sparing z potężnymi Brazylijczykami? Czesław Michniewicz ujawnia ambitne plany, to byłby hit

Lewandowscy postawili córkom piękny domek

Domek, który stanął w ogrodzie Lewandowskich w ogródku ma być w pełni ekologiczny. Piękna budowla zachwyciła dziewczynki. Trudno się jednak dziwić. Niewiele osób może pochwalić się... zjeżdżalnią prowadzącą z piętra do ogrodu. - Drodzy Rodzice, Wam też zdarza się spełniać marzenia o zabawkach z dzieciństwa... TERAZ? (...) Są przepiękne, bezpieczne, ekologiczne i... pozwalają przenieść się do krainy czarów - pisała na Instagramie Lewandowska kilka miesięcy temu.

Domek kosztuje ponad 20 tysięcy złotych i jest ekologiczny. Lewandowscy często pokazują na Instagramie jak córeczki bawią się w nim wyśmienicie. Jak wygląda? Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze