Reprezentacja Polski

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Linetty z GOLEM! CUDOWNA asysta Lewandowskiego! Palce lizać [WIDEO]

2020-10-14 21:38

Bardzo szybko potoczyły się losy środowego spotkania, w którym Polska zmierzyła się z Bośnią i Hercegowiną. Biało-czerwoni udowodnili, że są w dobrej formie i już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Najpierw na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski, a następnie zanotował cudowną asystę przy drugim trafieniu. Gola zdobył Karol Linetty.

Już od czternastej minuty mecz we Wrocławiu zaczął się układać po myśli Polaków. Z czerwoną kartką za faul na Lewandowskim boisko musiał opuścić Anel Ahmedhodzić. Od tego momentu biało-czerwoni zaczęli naciskać rywala, co przyniosło dwie bramki dla gospodarzy. Kapitan reprezentacji Polski przy drugim trafieniu popisał się cudowną asystą. Lewandowski miękko zagrał do wbiegającego w pole karne Linetty'ego, który strzałem głową pokonał bośniackiego bramkarza. Takie asysty moglibyśmy oglądać bez końca!

Lewandowski PRZECHYTRZYŁ rywali i sędziego?! KONTROWERSJE w meczu Polska - Bośnia [WIDEO]