Łukasz Piszczek

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Łukasz Piszczek

Pilne informacje!

Łukasz Piszczek w reprezentacji Polski! Media podają pilną wiadomość, wielki powrót!

2023-01-23 18:20

Łukasz Piszczek ma trafić do reprezentacji Polski! Były obrońca kadry i Borussii Dortmund ma wrócić do drużyny narodowej w roli jednego z asystentów nowego trenera, Fernando Santosa. O powrocie Piszczka do nowej roli poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz portalu "meczyki.pl", Tomasz Włodarczyk.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną już jutro pozna nowego trenera. Posadę, z dużą dozą prawdopodobieństwa, obejmie Fernando Santos, ale to nie koniec nominacji wokół polskiej kadry. Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu "meczyki.pl", do kadry ma wrócić Łukasz Piszczek, który ma zostać asystentem Fernando Santosa. Taki powrót bez wątpienia wzbudziłby wielkie emocje wśród kibiców.

Łukasz Piszczek znów w reprezentacji Polski? Media podają informację

Według informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka propozycję objęcia stanowiska u boku Santosa dostali Tomasz Kaczmarek, który ostatnio związany był z Lechią Gdańsk, a także legendarny reprezentant Polski - Łukasz Piszczek. Włodarczyk za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych napisał, że sprawa jest bardzo zaawansowana, a byłemu piłkarzowi i eks-szkoleniowcowi klubu z Trójmiasta zostało w zasadzie podpisać stosowne dokumenty.

- dokumenty jeszcze do podpisania, ale Łukasz Piszczek i Tomasz Kaczmarek w sztabie reprezentacji Polski! - napisał Włodarczyk na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Łukasz Piszczek to najwybitniejszy obrońca w dziejach reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze