Maciej Rybus strzela dla Tereka Grozny. ZOBACZ pierwsze trafienie Polaka na WIDEO

2012-03-10 20:36

W drugim swoim meczu w Tereku Grozny Maciej Rybus strzelił swojego pierwszego gola w barwach rosyjskiego klubu. Drużyna byłego piłkarza Legii Warszawa wygrała w meczu 34. kolejki 3:1 z FK Krasnodar. ZOBACZ trafienie Polaka.

Reprezentant Polski w 10. minucie podwyższył prowadzenie Tereka na 2:0. Polakowi pomógł rykoszet, gdyż po jego uderzeniu piłka odbiła się od jednego z obrońców, nieznacznie zmieniła tor lotu i wpadła do siatki.

Przeczytaj koniecznie: Włodzimierz Smolarek został pochowany w Aleksandrowie Łódźkim

Rybus wybiegł w pierwszym składzie Tereka, a boisko opuścił w 73. minucie. W podstawowej jedenastce zagrał również pozyskany zimą z Legii Marcin Komorowski. "Komor" wystąpił na środku obrony i grał do ostatniego gwizdka. Terek, który ma na koncie 38 punktów, jest na 2. miejscu w grupie spadkowej.

ZOBACZ TRAFIENIE RYBUSA NA WIDEO. AKCJA PO KTÓREJ PADŁA DRUGA BRAMKA DLA TEREKA ROZPOCZYNA SIĘ W 15 SEKUNDZIE FILMU