Maciej Rybus

i

Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Nowy klub Rybusa?

Maciej Rybus znalazł nowy klub? Może pozostać w Rosji! Media wskazują na jeden szczegół

2023-05-30 19:52

Maciej Rybus pozostanie w Rosji? Mimo że piłkarz nie zaliczy przygody ze Spartakiem Moskwa do udanych, to niewykluczone, że pozostanie w lidze rosyjskiej. Jak donoszą rosyjskie media, Polak został przyłapany na rozmowie z trenerem, który jest szkoleniowcem jednego z ligowych rywali Spartaka. Będziemy świadkami transferu?

Maciej Rybus pozostanie w Rosji? Według informacji portalu championat.com, były obrońca reprezentacji Polski może pozostać w lidze rosyjskiej. Przy okazji ostatniego meczu Spartaku Moskwa z FK Pari Niżny Nowogród Polak został przyłapany na rozmowie ze szkoleniowcem klubu, Sergiejem Juranem. Wiele wskazuje, że drużyna z Niżnego Nowogrodu będzie nowym miejscem zatrudnienia zawodnika.

Maciej Rybus zostanie w Rosji? Polak przyłapany na ciekawej rozmowie

O tym, że Rybus nie będzie już piłkarzem Spartaka wiadomo od jakiegoś czasu. Polak nie gra w składzie drużyny z Moskwy i co chwila pojawiają się informacje o tym, że może zmienić otoczenie. Dziennikarze "czempionat.com" przyłapali Polaka na rozmowie z trenerem Sergiejem Juranem i zdaniem ich, przyczyną rozmowy mógł być potencjalny transfer Polaka do FK Pari Niżny Nowogród. 

- Nie jest jasne, o czym rozmawiali trener i zawodnik. Na koniec rozmowy Rybus życzył Juranowi powodzenia. Zapytany przez dziennikarza, czy to były negocjacje w sprawie nowego klubu, Rybus odpowiedział tylko szczerym uśmiechem - cytuje wypowiedź dziennikarzy  portalu euro-football.ru "WP SportoweFakty".

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien opuścić Rosję?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze