Maciej Szczęsny, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Marek Zieliński/SE/Cyfrasport Maciej Szczęsny, Wojciech Szczęsny

Powiedział całą prawdę!

Maciej Szczęsny wprost o synu. Tak wypowiedział się o Wojciechu, nie zamierza się powstrzymywać

2022-10-18 17:38

Maciej Szczęsny postanowił powiedzieć, jak będzie oceniać mecze swojego syna! Były bramkarz reprezentacji Polski, który jest mundialowym ekspertem "Super Expressu" przyznał, że nie zamierza się powstrzymywać względem krytyki swojego syna. Padła jasna deklaracja.

Maciej Szczęsny powiedział o tym, jak będzie oceniał mecze swojego syna. Były bramkarz reprezentacji Polski, który jest mundialowym ekspertem redakcji "Super Expressu" powiedział, czy zamierza się hamować, patrząc na to, jak broni jego syn. Padła jasna deklaracja.

Maciej Szczęsny z jasną deklaracją. Tak zamierza traktować mecze swojego syna

Mimo że Wojciech Szczęsny jest synem Macieja Szczęsnego, to w programie "Katar Express", czyli specjalnym programie mundialowym "Super Expressu", były bramkarz reprezentacji Polski zaznaczył, że nie ma problemu z tym, aby krytykować swojego syna. Podkreśla jednak, że jego zdaniem, bramkarz Juventusu znajduje się obecnie w świetnej formie.

- Wiele osób może sądzić, że jestem mało obiektywny, ale przypomnę tylko, że ani z chwaleniem, ani z krytykowaniem Wojtka, nigdy nie miałem specjalnego problemu. Ostatnio, na pewno od wielu miesięcy jest w niezłej formie. W reprezentacji rzeczywiście zagrał ostatnio kilka bardzo dobrych meczów i był wyróżniającą się postacią, taką podporą drużyny. Oby wreszcie trafił z formą i dopisało mu szczęście na wielkim turnieju, bo do tej pory albo zdarzały się jakieś błędy, albo w trakcie Euro (EURO 2016) po pierwszym meczu został wyeliminowany przez kontuzję, a był w znakomitej formie.

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny powinien być nr 1 w bramce reprezentacji Polski na MŚ w Katarze?

Dlaczego to Benzema dostał dostał Złotą Piłkę? Czy nagroda należała się Robertowi?

Włącz NOWY ODCINEK podcastu SUPER SPORT i posłuchaj!

Listen to "Czy Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę? Czy pieniądze zmienią Polaka w NBA?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze