Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski

i

Autor: Andrzej Lange / SE Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski

Mateusz Borek oddał hołd Dariuszowi Szpakowskiemu! Przyznał, czemu to zrobił. Mocne słowa o Polakach

2021-07-12 10:01

Piłkarskie mistrzostwa Europy przeszły już do historii! Decydujące spotkanie skomentował Mateusz Borek, który na antenie TVP oddał w piękny sposób hołd Dariuszowi Szpakowskiemu. Legenda TVP usłyszała podczas transmisji piękne słowa pod swoim adresem. Mateusz Borek przyznał potem na Twitterze, dlaczego się na to zdecydował. Te mocne słowa mogą niektórych zaboleć, ale... Trudno nie doszukać się w nich prawdy!

ZAŁAMANY MATEUSZ BOREK. Kulisy DRAMATYCZNEJ PORAŻKI ze Słowacją

Co za emocje towarzyszyły nam przez cały miesiąc przy okazji Euro 2020! Walka o złoto podczas mistrzostw Europy była niezwykle emocjonująca. Ostatecznie puchar dojechał do Włoch. Ciarki pojawiały się od komentarza duetu TVP. Za mikrofonem przy okazji spotkania Anglia - Włochy zasiedli Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Pierwszy z nich oddał hołd Dariuszowi Szpakowskiemu, który miał skomentować to spotkanie, ale inną decyzję w ostatniej chwili podjął dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Mateusz Borek zwrócił się do Dariusza Szpakowskiego podczas finału Euro! Co za słowa

Finał Euro 2020: Borek oddał hołd Szpakowskiemu

Mateusz Borek zachował się z klasą, pozdrawiając legendarnego dziennikarza. - Kłaniamy się z Wembley, kłaniamy się wszystkim kibicom, wszystkim Polakom, a w szczególności biało-czerwonej legendzie mikrofonu Darkowi Szpakowskiemu. Darek, pozdrawiam, kłaniam się nisko - mówił na koniec transmisji, żegnając się z milionami widzów. Na Twitterze przyznał, dlaczego tak zrobił.

Komentator TVP zwrócił uwagę na rzecz, z którą problem ma wielu Polaków. - Z normalnymi i zasłużonymi (słowami - dop. red.); myślę. Jako nacja nie umiemy doceniać ludzi. Szybko zapominamy i skreślamy - przyznał na Twitterze.

W wielkim finale Włosi sięgnęli po puchar i złote medale Euro 2020. Choć przegrywali od początku spotkania, to doprowadzili do remisu i serii rzutów karnych. W nich Anglicy mylili się trzykrotnie. Dzięki temu to Italia mogła szaleć do białego rana, a kibicom na Wembley pozostał jedynie żal i smutek.

Zobacz galerię zdjęć najpiękniejszych fanek Euro 2020! Polka zdeklasowała konkurencję.

Najnowsze