Mecz Polska - Korea, remis 2:2, YOUTUBE. Gole, akcje - WIDEO

2011-10-07 18:10

Po niezłym meczu reprezentacja Polski zremisowała dziś 2:2 z Koreą Południową. W ekipie Franciszka Smudy najlepszy był Kuba Błaszczykowski. Pomocnik Borussii Dormund wypracował pierwszą i strzelił drugą bramkę dla biało-czerwonych.

W pierwszej połowie cała polska drużyna prezentowała się bardzo dobrze, do przerwy nasi piłkarze prowadzili w sposób jak najbardziej zasłużony 1:0. Bramkę w 29. minucie zdobył Robert Lewandowski.

ZOBACZ BRAMKĘ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Po przerwie niestety obraz gry się zmienił. Przewagę, momentami zdecydowaną, mieli gospodarze. W efekcie, w 76. minucie, przegrywaliśmy już 1:2 po dwóch trafieniach Park Chu-Yonga.

ZOBACZ BRAMKĘ KUBY BŁASZCZYKOWSKIEGO

Na szczęście w 83. minucie znów błysnął Błaszczykowski i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. We wtorek kolejny sprawdzian reprezentacji Polski - tym razem z Koreą Południową.