Polska - Bośnia i Hercegowina

Autor: CyfraSport Polska - Bośnia i Hercegowina

MEMY po meczu Polska - Bośnia i Hercegowina. PADNIESZ ze śmiechu!

2020-10-14 22:33

Polacy zgodnie z oczekiwaniami pokonali przed własną publicznością Bośnię i Hercegowinę, strzelając jej aż trzy bramki i nie tracąc przy tym żadnej. Jak zwykle podczas spotkań naszej reprezentacji, internauci postanowili w humorystyczny sposób podzielić się swoimi przemyśleniami na temat spotkania rozgrywanego na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Największymi wygranymi spotkania 4. kolejki Ligi Narodów stali się Robert Lewandowski oraz Karol Linetty, którzy oprócz wpisania się na listę strzelców, mogli pochwalić się dobrym meczem w ich wykonaniu.

Reprezentacja Polski pewnie pokonała Bośnię i Hercegowinę w ramach 4. kolejki Ligi Narodów 3:0, chociaż początki spotkania wcale nie skazywały na to, że podopieczni Jerzego Brzęczka poradzą sobie z rywalami bez większych przeszkód. Niewątpliwie punktem przełomowym spotkania była 15. minuta, w której Abel Ahmedhodzic zobaczył czerwoną kartkę za faul na Robercie Lewandowskim w okolicach własnego pola karnego. Od tego momentu naszym reprezentantom grało się nieco lżej, chociaż otwarcie wyniku przyszło dopiero na pięć minut przed końcem meczu. Swoimi przemyślenia na temat meczu postanowili podzielić się jak zwykle internauci, którzy w humorystyczny sposób podsumowali występ biało-czerwonych. Największymi wygranymi rywalizacji z Bośniakami okazali się Robert Lewandowski, Karol Linetty oraz Jacek Góralski. Według internautów to oni dyrygowali grą zespołu, prowadząc go po komplet punktów. Nie zabrakło również żartów z trenera Jerzego Brzęczka oraz Grzegorza Krychowiaka i Piotra Zielińskiego.