Paulo Sousa

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Paulo Sousa ma do końca wtorku zapłacić odszkodowanie PZPN

Były prezes PZPN o dezercji Paulo Sousy: "Nie będę kopał leżącego" [KOMENTARZ]

2021-12-28 20:27

„Listopad to dla Polski niebezpieczna pora?”- pytał u Wyspiańskiego Wielki Książę Konstanty. Po szokującej rejteradzie Paulo Sousy można zapytać o grudzień. To dla polskiej reprezentacji piłkarskiej zdecydowanie niebezpieczna pora - pisze w swoim felietonie "Miś z okienka" dla "Super Expressu" były prezes PZPN Michał Listkiewicz.

Najpierw Boniek, teraz Sousa tuż przed końcem roku bez dania racji porzucili najbardziej prestiżową robotę w naszym futbolu. O portugalskim trenerze pisałem krytycznie niejeden raz, więc nie będę teraz kopał leżącego. Jako wierny kibic reprezentacji czuję się oszukany, poniżony i wyruc***ny jak panienka z Kabaretu Starszych Panów, którą bezlitosny Portugalczyk niecnie wykorzystał i nie zapłacił. Skrzywdzonemu przed rokiem Jerzemu Brzęczkowi dedykuję za Wolterem, że lepsze jest wrogiem dobrego. Co dalej? Życzę Cezaremu Kuleszy, by trafił na takiego gościa jak Paweł Janas, który w 2003 roku przejął osieroconą przez „Zibiego” kadrę i doprowadził ją na Mundial.

Gdyby można cofnąć czas, to zatrudniłbym dwie dekady temu Henryka Kasperczaka, najlepszego po Górskim i Piechniczku polskiego trenera ever. Przy nim wychowała by się plejada późniejszych selekcjonerów, jak Nawałka przy Beenhakkerze. Mea culpa! Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, przed nami rok 2022. Oby obfitował w sukcesy polskich sportowców a na jego zakończenie by „lepszy Sousa” poprowadził nas do zwycięstw na katarskim Mundialu. Dziś to Rosjanie zacierają ręce, ale niedoczekanie ich, jeszcze Polska nie zginęła!

Nawałka za Sousę?! Były selekcjoner reprezentacji Polski stawia jeden warunek, będziecie w szoku

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia
Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze