Adam Nawałka

i

Autor: fot. Przemysław Szyszka/Super Express Adam Nawałka zastąpi Paulo Sousę?

Nawałka za Sousę?! Były selekcjoner reprezentacji Polski stawia jeden warunek, będziecie w szoku

2021-12-27 11:03

Choć PZPN nie zgodził się na rozwiązanie umowy z Paulo Sousą za porozumieniem stron, to nikt nie wyobraża sobie, by to Portugalczyk poprowadził Biało-Czerwonych w marcowych barażach MŚ 2022. Wśród głównych kandydatów do jego zastąpienia wymienia się m.in. Adama Nawałkę. Były selekcjoner jest zainteresowany powrotem do kadry, ale stawia jeden warunek.

24 marca Polska zagra w Moskwie z Rosją. Jeśli Biało-Czerwoni wygrają, to pięć dni później w decydującym o awansie meczu zmierzą się ze Szwecją lub Czechami przed własnymi kibicami. Wydawało się, że naszą reprezentację w barażach poprowadzi Paulo Sousą, ale po niedzielnych wydarzeniach to już raczej nieaktualne. Choć PZPN jeszcze nie zgodził się na rozwiązanie umowy z Portugalczykiem, to trudno sobie wyobrazić reprezentację Polski z nim na ławce w spotkaniu z Rosją. Pytanie na dziś jest zatem jedno - kto za niego? Wśród czterech głównych kandydatów wymienia się samych Polaków, ale to opcja powrotu Adama Nawałki wydaje się najbardziej prawdopodobna.

Wiemy, jaką fortunę Paulo Sousa zarobił w reprezentacji Polski. I tak mu za mało?!

Sam zainteresowany wyraził gotowość pomocy reprezentacji, ale jednocześnie stawia jeden warunek. I to dość zaskakujący. Jak informuje portal tvpsport.pl, Nawałka chce poprowadzić kadrę w maksymalnie dwóch marcowych meczach. Czyli w przypadku powodzenia misji i awansu na MŚ 2022, były selekcjoner nie chciałby pojechać z drużyną na mundial w Katarze!

Warunek jak najbardziej do zaakceptowania przez PZPN, jednak trudno sobie wyobrazić, by po wywalczeniu przepustek do Kataru Nawałka nie dał się namówić na wyjazd na mistrzostwa świata. Tak czy siak ostateczną decyzję Cezarego Kuleszy powinniśmy poznać na dniach. Czekamy z niecierpliwością!

Zbigniew Boniek zdradził, jakby się zachował na miejscu Cezarego Kuleszy. Mocne słowa

Szczęsny przyłapany z papierosem. Co Sousa na to?
Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze