Cezary Kulesza i Marcin Bortniczuk

i

Autor: Cyfrasport

Bortniczuk się pospieszył

Minister Sportu ogłosił nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Wymowny wpis

2023-01-23 16:29

Od kilku dni trwa zamieszanie wokół przylotu Fernando Santosa do Polski. Portugalski szkoleniowiec we wtorek powinien zostać ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji. Wszystko wskazuje na to, że wszelkie spekulacje zakończył Kamil Bortniczuk, minister sportu. Jego wpis w mediach społecznościowych sugeruje, że angaż byłego szefa portugalskiej kadry jest już przesądzony.

Już niemal wszyscy byliśmy pewni, że Paulo Bento zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalczyk przez ostatnie lata prowadził Koreę Południową, całkiem solidnie zaprezentował się z nią na mundialu w Katarze, wychodząc z trudnej grupy (Urugwaj, Ghana i Portugalia). W poniedziałkowe popołudnie serwis sport.pl poinformował, że Fernando Santos wylądował na warszawskim „Okęciu”. To na niego zdecydował się postawić prezes PZPN Cezary Kulesza.

Tak Fernando Santos wypowiada się o Bogu. W sprawie wiary mówi bezpośrednio, padły słowa o Jezusie

Portugalczyk od kilku godzin jest w Warszawie i można być niemal pewnym, że we wtorek będzie gwiazdą konferencji prasowej PZPN. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości i mógł wierzyć w to, że Santos przyleciał do Polski w innym celu niż podpisanie kontraktu z Cezarym Kuleszą, to wszelkie znaki zapytania postanowił jednym wpisem rozwiać Kamil Bortniczuk. Minister Sportu już pogratulował Kuleszy wyboru Santosa na selekcjonera reprezentacji Polski. Wszelkie spekulacje uciął jednym wpisem na swoim koncie na Twitterze…

Fernando Santos - kim jest? Sukcesy, historia kariery

Paulo Bento selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego rywale to Vladimir Petković i Fernando Santos
Sonda
Czy Fernando Santos byłby dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Listen to "Jakim selekcjonerem będzie Santos? Linette ZASKOCZYŁA, ROMBEL DO ZMIANY. SuperSport." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze