Nicola Zalewski

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Nicola Zalewski

Złota piłka dla Polaka

Nicola Zalewski dostał złotą piłkę. Reprezentant Polski tuż przed mundialem otrzymał międzynarodową nagrodę!

2022-11-07 21:48

Nicola Zalewski ma wielkie powody do zadowolenia. Tuż przed piłkarskimi mistrzostwami świata otrzymał prestiżową nagrodę. Reprezentant Polski wygrał plebiscyt Tuttosport i odebrał statuetkę Golden Boy Web. Nicola Zalewski odebrał wyróżnienie 7 listopada. O samej wygranej dowiedział się już kilka dni temu!

Trudno nie być z siebie zadowolonym, gdy znakomite wyniki potwierdzane są przez prestiżowe nagrody. Nicola Zalewski z pewnością przyleci na zgrupowanie reprezentacji Polski przed mundialem z podniesioną głową. Młody gwiazdor Romy, który występuje z orłem na piersi otrzymał wyjątkowe wyróżnienie. 7 listopada w jego ręce trafiła nagroda „Golden Boy Web”.

Nie do wiary! Liverpool wystawiony na sprzedaż, co będzie ze słynnym klubem?

Nicola Zalewski dostał nagrodę „Golden Boy Web”. Wielkie wyróżnienie

Nicola Zalewski zwyciężył głosami kibiców. Aż 49% z fanów wskazywało na młodego reprezentanta Polski w głosowaniu na najlepszego piłkarza do lat 21. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajął Eduardo Camavinga, a podium uzupełnia zawodnik Benfiki Lizbona, Antonio Silva.

Reprezentant Polski pojawił się w Turynie, gdzie odebrał nagrodę dla najlepszego młodzieżowca. Co ciekawe, nagroda ma kształt złotej piłki, tak jak największe i najważniejsze wyróżnienie w świecie futbolu.

Georgina Rodriguez zrobiła to jako pierwsza! Nie ma odwrotu. 48 dni do Wigilii, a już ma choinkę i bałwana w ogrodzie

Sonda
Czy Nicola Zalewski będzie ostoją reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze