Święta coraz bliżej

Georgina Rodriguez zrobiła to jako pierwsza! Nie ma odwrotu. 48 dni do Wigilii, a już ma choinkę i bałwana w ogrodzie

2022-11-07 20:53

Nie ma, na co czekać! Na słuchawkach fanatycy świąt coraz częściej puszczają „Last Christmas”. Pierwsza z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych WAG’s świata poszła o krok dalej. Georgina Rodriguez zrobiła to jako pierwsza. W ogrodzie stanął świecący bałwan, a w domu świąteczne drzewko. Liczne ozdoby zostały zawieszone przez pociechy Georginy i Cristiano Ronaldo.

W tym roku rachunek za prąd w domu Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez może być naprawdę wysoki! Rosnące ceny prądu dotykają całej Europy. Tymczasem w posiadłości gwiazdy Manchesteru United już pojawiło się świąteczne drzewko. Georgina Rodriguez pochwaliła się na Instagramie, że jej dzieci kilka dni po znakomitej zabawie w Halloween przystroiły w domu choinkę. Także w ogrodzie pojawiły się świąteczne ozdoby.

Georgina Rodriguez już ma choinkę! Pochwaliła się zdjęciem

Georgina Rodriguez nie wytrzymała długo i tuż po ostatnich świętach pochwaliła się zdjęciami pięknie przystrojonej choinki. W ich domu w Manchesterze czuć już powoli ducha świąt Bożego Narodzenia, choć od 7 listopada zostało jeszcze… blisko pięćdziesiąt dni do Wigilii. Z pewnością ukochana Cristiano Ronaldo może się pochwalić bycie pierwszą WAG’s, która ma świąteczne drzewko!

Skład Brazylii na piłkarski mundial. Jest duża niespodzianka! Zabrakło miejsca dla gwiazdy Liverpoolu

Pod postem, który pojawił się na Instagramie wybrzmiał piękny napis. - Dla nich żyję. Dziękuję Ci Boże za tyle miłości. Jestem bardzo szczęśliwą mamą i dziewczyną – czytamy.

Kim jest Georgina Rodriguez?

Georgina Rodriguez to jedna z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych WAGs na całym świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 40 milionów fanów i fanek. Pod jej wpisami pojawiają się miliony polubień.

Ile lat Rodriguez spotyka się z Ronaldo? Georgina Rodriguez wydaje się być bardzo szczęśliwa u boku Cristiano Ronaldo, z którym związała się w 2017 roku. Razem wychowują kilkoro dzieci.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze