Jerzy Engel i Emmanuel Olisadebe

i

Autor: Piotr Grzybowski Jerzy Engel i Emmanuel Olisadebe

Nie do wiary, jak wygląda teraz Emmanuel Olisadebe. Jego twarz bardzo się zmieniła

2022-07-13 14:28

Emmanuel Olisadebe na początku XXI wieku był prawdziwym bożyszczem kibiców reprezentacji Polski w piłce nożnej. Urodzony w Norwegii napastnik tak dobrze spisywał się w Polonii Warszawa i związał się z naszym krajem, że otrzymał obywatelstwo. Dzięki temu fani mogli cieszyć się po kolejnych trafieniach "Oliego" dla biało-czerwonych. Po latach snajper zmienił się nie do poznania. Jego obecny wygląd sprawia, że wielu mogłoby go nie poznać na ulicy!

Chyba nie ma kibica reprezentacji Polski, który nie wspominałby z rozrzewnieniem czasów, gdy prym w kadrze wiedli tacy zawodnicy, jak Jerzy Dudek, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski czy Emmanuel Olisadebe. Na początku XXI wieku w kraju zapanował prawdziwy piłkoszał, gdy wymienieni wraz z kolegami z boiska przebojem zakwalifikowali się do mistrzostw świata 2002. Choć w Korei Polacy nie wyszli nawet z grupy, to w ojczyźnie na nowo zainteresowano się futbolem. Szczególną sympatią kibice darzyli Olisadebe. Napastnik był gwarantem kolejnych trafień, których w swoich występach dla Polski zaliczył łącznie jedenaście. Po latach jednak nawet najwierniejsi fani mogliby mieć problem z poznaniem snajpera na ulicy. W sieci pojawiło się jego nowe zdjęcie i powiedzieć, że trochę się zmienił, to nic nie powiedzieć.

Bayern postawił Barcelonie ultimatum w sprawie Lewandowskiego! Tylko tak Polak odejdzie z Monachium, szalone wymagania

Tak wygląda teraz Emmanuel Olisadebe

Emmanuel Olisadebe u szczytu swojej kariery imponował przygotowaniem fizycznym. Wyglądał naprawdę dobrze, a do tego na boisku był niezwykle szybki. Dzięki temu obrońcy drużyn przeciwnych mieli ogromne problemy z powstrzymaniem kolejnych szarż urodzonego w Nigerii piłkarza. 43-letni dziś były reprezentant Polski jakiś czas temu na dobre zakończył sportową karierę i w jego życiu wiele się zmieniło.

Olisadebe zupełnie zmienił branżę. Podczas gdy wielu jego kolegów z boiska zajęło się pracą w telewizji lub trenowaniem przyszłych pokoleń piłkarzy, "Oli" odszedł nieco od futbolu. Rozpoczął karierę jako agent nieruchomości. Zmiana trybu życia sprawiła jednak również, że Olisadebe mocno się zmienił, a jego twarz nieco się zaokrągliła.

Zadali Krychowiakowi bardzo osobiste pytanie. Reprezentant Polski nie pozostawił złudzeń, wyłożył kawę na ławę

Nowe zdjęcie Olisadebe

Na zdjęciu, które opublikowano na stronie klubu KS Legnickie Pole, Emmanuel Olisadebe pozuje wraz z piłkarzem tego klubu - Martinsem Ekwueme. Po fotce można wnioskować, że panom humory dopisywały, a sam obrazek okazał się dla kibiców prawdziwą gratką, ponieważ szybko rozszedł się po sieci. "Martins Ekwueme i Emmanuel Olisadebe pozdrawiają z Nigerii" - napisano na Facebooku KS Legnickie Pole.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze