Niemiłosiernie szydzą ze Zbigniewa Bońka. Porównują go do Travolty z memów

2019-11-08 11:49 MSo
Zbigniew Boniek
Autor: East News Zbigniew Boniek

Już niedługo w sprzedaży pojawi się oficjalny album z okazji setnej rocznicy założenia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Fani zauważyli jeden absurdalny szczegół na grzbiecie książki. Momentalnie rozpoczęła się ostra szydera ze Zbigniewa Bońka, który był m.in. porównywany do Johna Travolty z memów.

Stulecie założenia Polskiego Związku Piłki Nożnej było hucznie świętowane. Zwieńczeniem będzie publikacja wyjątkowego albumu przez Wydawnictwo GiA, które potwierdziło, że książka trafiła już do druku. Fani na zdjęciu w wiadomości opublikowanej na Facebooku zauważyła dość istotny szczegół, który przykuł uwagę i rozbawił kibiców.

Na grzbiecie książki pojawi się mała podobizna prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Kibice momentalnie wyśmiali całą tę sytuację. - Nie wiem kto to zauważył pierwszy, ale szacun. Normalnie jak Travolta w słynnej serii memów wideo - napisał Krzysztof Orski z Radia Kraków.

Żartów nie odpuszczali także inni dziennikarze. - Jakby to powiedzieć... Gdyby Zibi Boniek był lodem, to by się wylizał - napisał Marek Wawrzynowski z portalu SportoweFakty.wp.pl. Kibice przygotowali już kolejne przeróbki, nawet projekt koszulki. Oczywiście nie zabrakło na nim wizerunku Bońka.

Inni kibice zauważyli jednak, że to nie pierwszy raz, gdy w Wydawnictwie GiA na grzbiecie książki pojawia się wizerunek Zbigniewa Bońka. Działo się tak już na publikacji o Pucharze Polski i w książce "Biało-czerwoni". - Proszę spytać wydawcę i właściciela. To jest publikacja prywatnej firmy. Tez się uśmiałem, ze Pan tego nie wie - bronił się Zbigniew Boniek.