Jan Tomaszewski

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Jan Tomaszewski

Niepokojąca teoria Jana Tomaszewskiego przed Polska - Rosja. Może dojść do skandalu, PZPN musi się tym zająć

2022-02-09 14:41

Jan Tomaszewski wziął udział w specjalnym łączeniu z "Super Expressem", w którym powiedział o sytuacji reprezentacji Polski przed meczem z Rosją. Zdaniem legendy reprezentacji Polski, PZPN musi podjąć specjalne kroki, aby pobyt i mecz Polaków w Moskwie odbył się zgodnie z zasadami fair-play. Jeśli piłkarska centralna tego nie zrobi, może dojść do skandalu.

Jan Tomaszewski wziął udział w specjalnym łączeniu z "Super Expressem", w którym powiedział o sytuacji reprezentacji Polski tuż przed meczem z Rosją. Zdaniem Tomaszewskiego, PZPN musi specjalnie przygotować się do boju z Rosjanami, gdyż tuż przed tak ważnym meczem może dojść do nieprawidłowości, które mogłyby wykluczyć piłkarzy polskiej kadry. 

Robert Lewandowski w Realu Madryt? Hiszpańskie media podają sensacyjną wiadomość, to może być hit!

Jan Tomaszewski ostrzega przed meczem z Rosją. To powinien zrobić PZPN

Zdaniem Tomaszewskiego, PZPN przed meczem z Rosją powinien dołożyć wszelkich starań, aby zadbać o to, żeby testowanie na obecność koronawirusa odbywało się przy asyście międzynarodowych lekarzy. Jak sam uważa, to zmniejszy prawdopodobieństwo potencjalnego zagrożenia wyeliminowania piłkarzy kadry Polski przed tak ważnym spotkaniem.

- Bardzo ważna sprawa, o której nikt nie mówi. Mianowicie, gdzie będą robione testy, czy po przylocie do Moskwy, czy w Polsce i które testy będą ważne. Bo jeśli okaże się, że nasza reprezentacja będzie musiała przejść testy, bo takie będą przepisy tam, w Rosji, to wydaje mi się, że już tutaj trzeba już tutaj zwrócić się do FIFA (...), żeby te testy, które będą w Rosji, były robione przez międzynarodową ekipę lekarzy. 

Skowrońska do wszystkiego się przyznała. Nie zamierza kłamać, tak zachowywała się przez wiele lat, ciężko uwierzyć

Aby zobaczyć zdjęcia reprezentacji Polski z pobytu w Andorze, przejdź do galerii poniżej.

Jan Tomaszewski nie ma wątpliwości. Chce, żeby te rzeczy były załatwione

- Chce, żeby to było załatwione. Żebyśmy nie musieli stawać przed takim dylematem po wylądowaniu na lotnisku w Moskwie. Bo może tak być! Oni mogą tego zażądać, tak jak się leci do innego kraju, to oni tego żądają. I w tym momencie, żebyśmy nie byli zaskoczeni, ja nic nie sugeruje, ale jak będzie międzynarodowa ekipa FIFA robiła te testy, wszystko będzie, powiedzmy "jasne i przejrzyste". Dlatego mówię, trzeba się zabezpieczać, tak samo jak jestem przekonany, że pojedzie nasz kucharz i będzie przygotowywał dla całej ekipy jedzenie. - powiedział Tomaszewski.

Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze